Нові звитяги здобувачів та випускників факультету фізичної культури

03-05 квітня 2023 р. у Луцьку відбулася XVIІІ літня Універсіада України з дзюдо, в якій взяли участь понад 160 спортсменів, що представляли 33 ЗВО із 18 областей України. Збірна Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка була у складі 16 студентів та випускників факультету фізичної культури.

За підсумками двох днів змагань в загально-командному заліку наші дзюдоїсти стали чемпіонами (911,5 очок).

Чемпіонами XVIІІ літньої Універсіади України з дзюдо стали Семков Станіслав (в/к до 66 кг), Дуньямалієв Заур (в/к до 100 кг) та Даіаурі Важа (в/к понад 100 кг). Срібні медалі вибороли Дубіна Гліб (в/к до 66 кг), Кутенков Іван (в/к до 100 кг), Семенченко Катерина (в/к до 78 кг). Бронзовими призерами стали Хрящевська Ірина (в/к до 63 кг), Кузьменко Юлія (в/к до 57 кг), Кучава Ія (в/к до 70 кг), Вовк Антон (в/к до 60 кг).

У командному заліку чоловіча збірна виборола золоті медалі, а жіноча − срібні.

Залікові очки також принесли Рось Артем – 5 місце (25 очок); Леонтьєв Вадим – 5 місце (25 очок); Юрчак Назарій – 5 місце (25 очок); Шонія Георгій – 9 місце (21 очко); Радкевич Олександр – 17 місце (7,5 очок).

Збірна команда К-ПНУ імені Івана Огієнка вперше за останні десять років здобула перемогу у літній Універсіаді України.  Ці змагання стали одним із етапів відбору до національної студентської збірної для участі у XXXI Всесвітній літній Універсіаді, проведення якої планується 28.07-08.08.2023 р. у м. Чэнду (Китай).

Команду супроводжувала старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Ірина Райтаровська.