Гостьова лекція доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора, заслуженого тренера України Віктора Костюкевича

29 березня 2023 року для здобувачів спеціальності 017 Фізична культура і спорт була проведена друга гостьова лекція на тему «Використання методів кваліметрії у навчальному і тренувальному процесі студентів» доктором наук з фізичного виховання та спорту, професором кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, заслуженим тренером України Віктором Митрофановичем Костюкевичем.

Під час лекції з професором Віктором Костюкевичем було розглянуто:

–  визначення рівня техніко-тактичної майстерності;

– визначення переважаючих засобів спортивної підготовки;

– визначення рейтингу спортсменів;

– визначення видів рухової активності;

– порівняння спортивної майстерності;

– визначення алгоритму навчального процесу;

– корекція навчального процесу;

– корекція тренувального процесу;

– розробка моделей здорового способу життя;

– експертний аналіз змагальної діяльності тощо.

Використовуючи презентаційні матеріали, лектор детально розповів та продемонстрував на конкретних прикладах вищезазначені процеси.  Провівши дві змістовно насичені лекції для здобувачів спеціальності 017 Фізична культура і спорт, Віктор Митрофанович окреслив основні етапи експериментального дослідження та методи обробки інформації, які необхідні для успішного написання дослідницької роботи.

Колектив факультету фізичної культури висловлює щиру вдячність професору В. М. Костюкевичу!

Кафедра спорту і спортивних ігор