Турнір серії Grand Slam з дзюдо

У столиці Франції Парижі 3-5 лютого 2023 року стартував дебютний в новому сезоні турнір серії Grand Slam, який цього разу зібрав більше 520 кращих дзюдоїстів зі всього світу, серед яких і 8 представників збірної України. І вже в перший змагальний день студентка факультету фізичної культури Дар’я Білодід виборола бронзову нагороду у категорії до 57 кг!

На шляху до цього українка у першому раунді здолала хоч і молоду, але титуловану представницю Кореї, п’ятого номера світового рейтингу Мімі Гуг. Після чого за Шидо пройшла господарку татамі з Франції Офелі Веллоззі, а у чвертьфіналі зустрілася з чемпіонкою світу з Канади Джесікою Клімкейт.

Щиро вітаємо Дар’ю, увесь тренерський штаб та всіх вболівальників з вдалим виступом!