Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років

Минулими вихідними 5-6 листопада 2022 року в Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років. Нагороди національної першості були розіграні вперше після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року.

У перший змагальний день на татамі столичного легкоатлетичного манежу вийшли юніори. Незважаючи на складну ситуацію в країні, на змагання були заявлені 198 спортсменів з 20 регіонів України.

Організатори змагань створили всі необхідні умови для комфортного та безпечного перебігу національної першості. Змагання проходили на чотирьох сучасних татамі, крім цього були забезпечені додаткові освітлювальні прилади та генератори, на випадок планових відключень електроенергії, які наразі відбуваються в столиці.

Здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вдало виступили на цьому чемпіонаті, виборовши такі місця:

1 місце – Кучава Ія;

2 місце – Юрчак Назарій, Докторов Денис, Штефаняк Юлія, Семенченко Катерина;

3 місце – Акішев Назар, Вовк Антон, Дубіна Гліб, Мартіросян Гагік, Короп Руслан, Нурієв Каріім.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших звитяг!

Кафедра спорту і спортивних ігор