Чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року

Українські дзюдоїсти успішно завершили виступи в рамках індивідуальної першості чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року, що з 15 по 18 вересня проходив в чеській Празі.

Збірну України представляли двоє спортсменів факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка: це студенти другого курсу Юлія КУРЧЕНКО (FK2-B21 група), яка виборола бронзову нагороду у ваговій категорії (до 78 кг) та Іван КУТЕНКОВ (FKS1-B21 група), який виборов срібну нагороду у ваговій категорії (до 90 кг). Іван здобув три впевнені перемоги у попередніх раундах, здолавши представників Ізраїлю, Великої Британії та Румунії, після чого у півфіналі кидком на «Ваза-арі» і подальшим утриманням здолав сильного азербайджанця Ізмаїла Заманова.

У фіналі наш спортсмен протистояв ще одному представнику Азербайджану Вугару Талібову, проте цього разу перевага була на стороні останнього. Тим не менш, для 18-річного Івана – це перша нагорода з континентальних чемпіонатів у його кар’єрі.

Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо подальших перемог! Так тримати!

Кафедра спорту і спортивних ігор