Чемпіонат Європи з боротьби сумо

1-4 вересня 2022 р. в м. Кротошині (Польща) відбувся чемпіонат Європи з боротьби сумо у трьох вікових групах. Значного успіху досягла збірна України.

У складі жіночої збірної студентка І курсу факультету фізичної культури Анна Поштар у ваговій категорії до 73 кг виборола золоту нагороду чемпіонату U23, та срібну нагороду U21.

У складі чоловічої збірної студент магістрант ІІ курсу факультету фізичної культури Важа Даіаурі у ваговій категорії до 115 кг став чемпіоном Європи, а також і абсолютним чемпіоном (вагова категорія де можуть виступати спортсмени всіх вагових категорій). У складі командної боротьби де виступають по 4 спортсмени від кожної країни учасниці чемпіонату, збірна України, а в її складі і Важа теж стали чемпіонами Європи.

За підсумками чемпіонату Важу Даіаурі було визнано найкращим сумоїстом Європи.

Вітаємо із вдалим виступом на міжнародних змаганнях!

Кафедра спорту і спортивних ігор