Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

13-16 травня 2022 року в курортному містечку Мальграт де Мар (Іспанія) пройшов чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів у розділах клоз- контакт (боротьба) та фулл-контакт.
В чемпіонаті Європи взяли участь спортсмени з 15 країн.
Нажаль багато наших збірників не змогли прийняти участь у чемпіонаті Європи у важкий для України час.
Але наші спортсмени показали непоганий результат, здобувши вісім золотих, сім срібних та три бронзові нагороди і здобули друге загальнокомандне місце.
Результати спортсменів збірної команди України:
серед юніорів:
Антон МАРЧУК – І місце клоз-контакт, І місце фулл-контакт, в/к 75 кг (студент 1 курсу факультету фізичної культури).

Вітаємо Антона МАРЧУКА у складі збірної команди України з успішним виступом на чемпіонаті Європи з Комбат Дзю-Дзюцу.