Участь К-ПНУ в боротьбі з агресором

У час, коли країну охопила війна, кожен українець намагається бути корисним і допомогти у здоланні ворога. Навіть найменший внесок стає надважливий, адже це крок до піднесення національної свідомості, до єднання всього українства заради майбутнього нашої держави.

Активними учасниками боротьби проти російського окупанта є здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники К-ПНУ. Із перших днів війни вони виконують завдання військового командування в лавах Збройних Сил України, забезпечують порядок в регіоні у складі Територіальної оборони, координують збір коштів та гуманітарної допомоги для війська в ролі волонтерів тощо.

У гуртожитках університету проживає 101 особа з “гарячих” точок України, студенти й викладачі К-ПНУ допомагають біженцям облаштуватися в місті, збирають для них кошти, їжу, одяг і речі першої необхідності.

К-ПНУ висловлює підтримку і своїм українським партнерам, зокрема надана допомога здобувачу вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (К-ПНУ співпрацює із закладом освіти в межах програми DigEco) Віктора Катанчика, який був поранений уламком боєприпасу в результаті обстрілів 28 лютого 2022 року. Віктора прооперували, однак зараз він перебуває у важкому стані в реанімації, хлопець не може рухатись, адже уламок пошкодив шийні хребці.

Просимо всіх небайдужих допомогти Вікторові!

5168 7427 1908 6385 – Катанчик СвітланаСергіївна (тел. 067 369 20 13).

Дякуємо всій академічній спільності за надважливу допомогу у такий непростий для нашої України час! Україна переможе!