XVI літня Універсіада України з дзюдо

23-25 квітня 2021 р. в м. Суми відбулася XVI літня Універсіада України з дзюдо, в якій взяли участь понад 100 спортсменів, що представляли 23 ЗВО із 14 областей. На жаль, пандемія внесла свої корективи в спортивне життя спортсменів і більшість команд навчальних закладів не прийняли участь к змаганнях. Збірна Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка була представлена 12 студентами факультету фізичної культури.

За підсумками двох днів змагань в загальнокомандному заліку наші дзюдоїсти у своїй групі стали чемпіонами (599 очок).

З-поміж вузів збірна К-ПНУ імені Івана Огієнка зайняла третє місце, пропустивши вперед Сумський державний університет та Західноукраїнський національний університет.

Чемпіонами XVI літньої Універсіада України з дзюдо стали Штефанеса Едуард (в/к 60 кг), Семков Станіслав (в/к 66 кг) та Леонтьєв Вадим (в/к 73 кг). Бронзові медалі вибороли Хрящевська Ірина (в/к до 70 кг), Рудич Вікторія (в/к до 78 кг), Мартіросян Гагік (в/к до 60 кг), Рось Артем (в/к 66 кг), Мамедов Фарід (в/к 73 кг), Євген Веркуш (в/к +100 кг).

У командному заліку чоловіча збірна виборола бронзові медалі.

Залікові очки також принесли: Олексій Бабенко – 5 місце (25 очок); Пасічник Артур – 5-7 місце (23 очка); Нурієв Каріім – 5-7 місце (23 очка).

Ці змагання стали одним із етапів відбору до національної студентської збірної для участі у XXXI Всесвітній літній Універсіаді, проведення якої планується 08-19.08.2021 р. у м. Чэнду (Китай).

Команду супроводжувала ст. викладач кафедри спорту і спортивних ігор Райтаровська І. В.