Чемпіонат Європи з дзюдо

В португальському Лісабоні завершився чемпіонат Європи з дзюдо. Срібну нагороду в скарбнику української команди поклала Дар’я Білодід, студентка факультету фізичної культури нашого вишу, при цьому номінально не програвши жодної сутички.

У півфіналі Дар’я зустрілася з досить титулованою 25-річною росіянкою Іриною Долговою.  На останніх секундах сутички Дар’я виконала результативний прийом на оцінку «Іппон», після чого суддя дав команду «Мате», що означає зупинку сутички. Натомість росіянка продовжувала свій больовий прийом, обхвативши ногами руку нашої дзюдоїстки, що у підсумку призвело до пошкодження ліктя.

На фінальну сутичку проти Дістрії Краснікі з Косова Білодід не вийшла, тим самим автоматично стала срібною призеркою чемпіонату Європи. Це перша нагорода такого ґатунку для Дар’ї, до цього в її активі були лише золоті нагороди з континентальних першостей.