Дарія Білодід – серед найкращих спортсменів року!

Щороку Міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS) організовує опитування, метою якого є визначення рейтингу кращих спортсменів року, що минає. Цього року 12-ту сходинку рейтингової таблиці посіла студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, чемпіонка Європи, двічі чемпіонка світу, відома українська дзюдоїстка Дарія Білодід.

Участь у голосуванні взяли понад 330 експертів із 102 країн світу. Перемогу у рейтингу виборов Ліонель Мессі,  аргентинський футболіст, нападник ФК “Барселона”. Друге та третє місця посіли Еліуд Кіпчоґе, кенійський легкоатлет, чемпіон світу та Рафаель Надаль, іспанський тенісист, володар “другої ракетки світу”.

Нагадаємо, що у 2019-му році Дарія Білодід стала переможцем чемпіонату світу у Токіо, чемпіонкою ІІ Європейських ігор, золотою призеркою турніру “Grand Slam” (м. Абу-Дабі, ОАЕ) та срібною призеркою Гран-прі з дзюдо (м. Тбілісі, Грузія).