ІІ етап чемпіонату м. Кам’янець-Подільський з волейболу серед чоловічих команд

23 – 25 листопада 2015 року був проведений ІІ етап чемпіонату м. Кам’янець-Подільський з волейболу серед чоловічих команд.
У змаганнях взяли участь чотири  команди (ВК «Індустрія», Коледж ПДАТУ, ПДАТУ, «Аматори»).
Варто зазначити, що на попередньому етапі змагань який відбувся 02 – 04 листопада 2015 року три команди «Аматори», Коледж ПДАТУ, ПДАТУ набрали однакову кількість очок (6), однаковим було й співвідношення виграних та програних партій (6:3). Переможець першого етапу визначився лише після підрахунку співвідношення виграних та програних м’ячів: «Аматори» – 210/169=1,24 (І місце); Коледж ПДАТУ – 208/189=1,1 (ІІ місце); ПДАТУ – 214/198=1,08 (ІІІ місце). ВК «Індустрія» не набравши жодного очка посіла ІV місце.
Тож у ІІ етапі три команди мали можливість боротися за чемпіонство.
Після завершення другого етапу чемпіонату м. Кам’янець-Подільський з волейболу серед чоловічих команд місця розподілилися наступним чином:
І місце посіла команда «Аматори» набравши за підсумками змагань 15 очок;
ІІ місце посіла команда Коледжу ПДАТУ набравши за підсумками змагань 12 очок;
ІІІ місце посіла команда ПДАТУ набравши за підсумками змагань 9 очок;
ІV місце посіла команда ВК «Індустрія» набравши за підсумками змагань 0 очок.
Кращими гравцями чемпіонату м. Кам’янець-Подільський
з волейболу серед чоловічих команд  було визнано гравців команд:

– у складі команди «Аматори»: Белінського Олега;
– у складі команди Коледжу ПДАТУ: Манькевича Максима;
– у складі команди ПДАТУ: Кузенка Ігора.

Команди, які посіли І – ІІІ  місця були нагородженні відповідно грамотами І – ІІІ ступенів.
Підводячи підсумки змагань хотілося б подякувати за спонсорську допомогу   відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.
Підготував: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Прозар М.В.