Зубаль Майя Вікторівна

Народилася 1 травня 1969 року в с. Кам’янка,  Кам’янець-Подільського району. У 1992 році закінчила Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. В.П.Затонського і отримала вищу освіту за спеціальністю фізична культура та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури. Диплом, серія  УВ № 875852.

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобула кваліфікацію викладача фізичної культури. Диплом, серія  ХМ № 23295123. Науково-педагогічний стаж – 18  років.

З 1986 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті фізичної культури (диспетчер, викладач, старший викладач, доцент  кафедри спорту і спортивних ігор). Кандидат наук з фізичного виховання та спорту з 2009 року (диплом, ДК № 053752). Кандидатська дисертація «Розвиток і вдосконалення фізичних якостей хлопців 7-17 років різних соматотипів».

Кандидатську дисертацію захистила 20 березня 2009 року в спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету фізичної культури, зі спеціальності фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Науковий керівник – доктор наук з фізичного виховання та спорту Єдинак Г.А. Вчене звання доцента кафедри спорту і спортивних ігор присвоєно 19.01.2012 р. (атестат 12 ДУ № 030252 №1/02-Д).

Почесна грамота Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки в університеті» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, жовтень 2008 року.

Електронна пошта: zubal@kpnu.edu.ua

Список наукових праць

Дисципліни :

Сучасні інформаційні технології у фізичній культурі і спорті, (1 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Організація краєзнавчо-туристичної діяльності (2 курс)  спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Організація і проведення туристичних походів (2 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Управління у сфері фізичного виховання та спорту (2 курс) спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Управління у сфері фізичного виховання та спорту (2 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Управління сферою спорту (3 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Інформаційні системи і технології спортивно-масової роботи та спортивно-оздоровчого туризму (1 курс) 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «магістр».   

Публікації в електронних журналах та платформах

електронної літератури