Волейбол

volleyball-001_20130225_1202214569222222222222222222222

Спортивні досягнення

Склад групи СПВ з волейболу. Викладач-тренер Прозар М.В.

Склад групи СПВ з волейболу. Викладач-тренер Кoзак Є.П.

Фото

Відео


12–13 грудня 2015 року в спортивній залі Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловіків сезону 2015-2016 років.
За регламентом змагань підгрупа «А» («ХНУ» м. Хмельницький, «МВС» м. Хмельницький, «Прикордонник» м. Хмельницький, Летичівський район) зустрічалася з підгрупою «В» (Дунаєвецький район, «Аматори» м. Кам’янець-Подільський, «ПДАТУ» м. Кам’янець-Подільський, «КДАТУ» м. Кам’янець-Подільський.
Після завершення ІІ етапу турнірне становище команд підгрупи «А» та «В» наступне:

Таблиця результатів ІІ етапу відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу

У перший день змагань команда «Аматори» програла «ХНУ» м. Хмельницький з рахунком 0:2, та виграла у Летичівського району з рахунком 2:0.
Під час другого ігрового дня зустрічі команди «Аматори» м. Кам’янець-Подільський з командами «МВС» м. Хмельницький та «Прикордонник» м. Хмельницький завершилася з рахунком 1:2. На жаль гравцям команди «Аматори» не вистачило впевненості у своїх силах та ігрового досвіду, дехто з гравців «перегорів», а декому не вистачило емоцій.
Вигравши впевнено першу партію у команди «МВС» м. Хмельницький поступилися у двох наступних. Програючи другу партію у команди «Прикордонник» м. Хмельницький з рахунком 24:22, зуміли перебороти хід поєдинку та виграли її з рахунком 26:28. На жаль третю партію виграв «Прикордонник» м. Хмельницький.
Не зважаючи на поганий результат команда «Аматори» змогла здобути 5 очок (під час першого етапу здобула 6 очок).

Підготував, к.фіз.вих., доцент кафедри
спорту і спортивних ігор Прозар М.В.


З 06 по 10 грудня 2015 року у м. Вінниця в Коледжі Київського національного університету харчових технологій відбувся І тур вищої студентської ліги зволейболу серед чоловічих команд.
Команда Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка перемогла Київський національний університет харчових технологій та Київський національний університет біоресурсів та природокористування і посіла ПЕРШЕ місце.


2 – 4.11.2015 року проводився перший етап чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд. В змаганнях взяли участь чотири команди: ПДАТУ, КДАТУ, «Аматори», ВК «Індустрія».
Місця розподілилися наступним чином:
І місце – «Аматори»
ІІ місце КДАТУ
ІІІ місце ПДАТУ
ІV місце ВК «Індустрія».
23 – 25.11.2015 року відбудеться другий етап.


14 – 15 листопада 2015 року в спортивній залі Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся І етап відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих команд (група В).
Варто відзначити, що у відкритому Чемпіонаті Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» приймає участь 16 команд, які розділені на 4 групи.

Таблиця результатів І етапу відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих команд (група В)
Група А: Летичівський район, «Прикордонник» м. Хмельницький, «МВС» м. Хмельницький, «ХНУ» м. Хмельницький.
Група В: «Аматори» м. Кам’янець-Подільський, «ПДАТУ» м. Кам’янець-Подільський, «Коледж ДАТУ» м. Кам’янець-Подільський, Дунаєвецький район.
Група С:  Чемировецький район, «Патріот» м. Хмельницький, «Енергетик» м. Хмельницький, Городоцький район.
Група D: м. Нетішин, м. Старокостянтинів, м. Красилів, «Новатор» м. Хмельницький.

Підготував, к.фіз.вих., доцент кафедри
спорту і спортивних ігор Прозар М.В.