Спортивні досягнення у 2018-2019 р.

Спортивні досягнення у 2018-2019 р.

Тренер Прозар М. В. (волейбол)

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто місце
Cезон 2018-2019 року ВК «Новатор» м. Хмельницький

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Яремчук Анастасія Олегівна

ХХVІІІ чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд суперл ліги.

8
Cезон 2018-2019 року ВК «Новатор» м. Хмельницький

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Яремчук Анастасія Олегівна

Кубок України з волейболу серед жіночих команд.

1/4
Cезон 2018-2019 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Побережна Ілона Сергіївна

Дмитрук Дарина Русланівна

Пшита Яна Сергіївна

Ситник Анастасія Валеріївна

Салманова Айгюн Сананівна

Пашко Яна Миколаївна

Зональні змагання ХІV Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

2
Cезон 2018-2019 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Побережна Ілона Сергіївна

Дмитрук Дарина Русланівна

Пшита Яна Сергіївна

Ситник Анастасія Валеріївна

Салманова Айгюн Сананівна

Пашко Яна Миколаївна

Яремчук Анастасія Олегівна

Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

6
Cезон 2018-2019 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Побережна Ілона Сергіївна

Дмитрук Дарина Русланівна

Пшита Яна Сергіївна

Ситник Анастасія Валеріївна

Салманова Айгюн Сананівна

Пашко Яна Миколаївна

Яремчук Анастасія Олегівна

Відкритий міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд пам’яті В. І. Білоуса.

1
Cезон 2018-2019 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Федоряк Олена Олександрівна

Матвійчук Олександра Валеріївна

Демишшина Анастасія Ігорівна

Колісецька Анастасія Олексіївна

Побережна Ілона Сергіївна

Дмитрук Дарина Русланівна

Пшита Яна Сергіївна

Ситник Анастасія Валеріївна

Салманова Айгюн Сананівна

Пашко Яна Миколаївна

Яремчук Анастасія Олегівна

Відкритий міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд пам’яті В. У. Дороша

1
Cезон 2018-2019 року ВК «Новатор» м. Хмельницький

Осипенко Руслан Олександрович

ХХVІІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд суперліги.

 8
Cезон 2018-2019 року ВК «Новатор» м. Хмельницький

Осипенко Руслан Олександрович

Кубок України з волейболу серед чоловічих команд.

1/8
Cезон 2018-2019 року ВК «Новатор-2 Прикордонник» м. Хмельницький

Антонюк Владислав

Гулько Андрій

ХХVІІI чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

3
Cезон 2018-2019 року ВК «Політехнік-Одеса»

Добржанський Антон Сергійович

ХХVІІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

4
Cезон 2018-2019 року ВК «Політехнік-Одеса»

Добржанський Антон Сергійович

Кубок України з волейболу серед чоловічих команд.

4
Cезон 2018-2019 року ВК «Аматори»

Чепенко Євген Вікторович

Стефанюк Роман Русланович

Осипенко Руслан Олександрович

Пустовий Антон

Белінський Олег Миколайович

Погорецький Богдан Мирославович

Тшесньовський Максим Олександрович

Лук’янов Роман Юрійович

Антонюк Владислав

Гулько Андрій

Чемпіонат міста м. Кам’янець-Подільський з волейболу серед чоловічих команд.

2

 

 

Тренер Райтаровська І. В. (Вільна Боротьба, дзюдо)

 

Криворот Олександр
31.08-01.09.18 Всеукраїнський турнір, Кременчуг 1
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 2
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 11
23-25.11.18 Міжнародний турнір, Вроцлав, Польща 2
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 19
Врублевська Анастасія
01-02.09.18 Кубок Європи, Братислава, Словаччина 17
27.09-01.10 Європейський турнір, Варшава, Польща 1
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 7
27-28.10.18 LVIV JUDO OPEN-2018 1
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 1
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 3
Веркуш Євгеній
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 2
17-18.11.18 Чемпіонат Європи серед кадетів, Дьєр, Угорщина 3
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 2
26-27.03.19 Чемпіонат України, Дніпро 5
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 5
Мишалов Сергій
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 1
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 2
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 9
26-27.03.19 Чемпіонат України, Дніпро 3
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 3
Гасюк Леонід
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 1
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 5
2-4.11.18 Чемпіонат Європи, Дьєр, Угорщина 17
Хрящевська Ірина
13-15.09.18 Чемпіонат Європи, , Софія, Болгарія 7
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 2
26-27.03.19 Чемпіонат України, Дніпро 1
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 2
Лесюк Артем
18-23.09.18 Чемпіонат світу, , Баку, Азербайджан 13
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 1
25-28.10.18 Grand-Slam, Абу-Дабі, ОАЕ 9
15-18.11.18 Grand-Prix, Гаага, Голландія 5
20-27.11.18 Grand-Slam, Осака, Японія 17
25-27.01.19 Grand-Prix, Тель-Авів ,Ізраїль 17
09-10.02.19 Grand-Slam, Париж, Франція 17
8-10.03.19 Grand-Prix, Марракеш, Марокко 2
28-29.03.19 Grand-Prix, Тбілісі, Грузія 5
5-7.04.19 Grand-Prix, Анталія, Туреччина 5
10-12.05.19 Grand-Slam, Баку, Азербайджан 17
Рудич Вікторія
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 7
17-18.11.18 Чемпіонат Європи серед кадетів, Дьєр, Угорщина 7
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 11
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 3
Семикрас Святослав
10-14.11.18 Кубок світу, Стамбул, Туреччина 1
18.11.18 Кубок України, Харків 1, АВС 2
10-14.01.19 Кубок Європи, Будапешт, Угорщина 1
26-27.02.19 Чемпіонат України, Луцьк 1
14-18.03.19 WEST-VIRU OPEN, Раквере, Естонія 2
21-26.03.19 USA OPEN, Лос-Анджелес 1
Наверіані Сандро
17-18.11.18 Чемпіонат Європи серед кадетів, Дьєр, Угорщина 5
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 11
Горецький Іван-Сергій
25-26.05.18 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 10

 

Тренер Шишкін О. П.

Штефанеса Едуард
31.08-01.09.18 Всеукраїнський турнір, Кременчуг 1
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 2
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 5
27-28.10.18 LVIV JUDO OPEN-2018 1
23-25.11.18 Міжнародний турнір, Вроцлав, Польща 7
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 5
26-27.03.19 Чемпіонат України, Дніпро 5
Береза Христина
7-9.09.18 Poland Open, Варшава 9
20-28.10.18 Чемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 17
15-18.11.18 Чемпіонат світу, Бухарест, Румунія 3
19.01.19 Чемпіонат України, Хмельницький 2
7-8.02.19 ХХII Міжнародний турнір з вільної боротьби U-23 “PETKO SIRAKOV-IVAN ILIEV”, Благоєвград, Болгарія 1
04-10.03.19 Чемпіонат Європи, Нові Сад, Сербія 2
10-12.05.19 Міжнародний Київський турнір 2
Семков Станіслав
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва 1
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 7
Кусяк Іван
13-16.09.18 Гран-Прі О. Медведя, Мінськ, Білорусь 17
11-24.10.18 Чемпіонат світу, , Будапешт, Угорщина 15
30.11.-02.12.18 Чемпіонат України, Бровари 3
Лавренчук Анастасія
21-23.09.18 Прем’єрний турнір, Бейрут, Ліван 1
9-10.11.18 Турнір Кулика, Херсон 1
29-30.11.18 Кубок України, Бровари 2
19.01.19 Чемпіонат України, Хмельницький 1
7-8.02.19 ХХII Міжнародний турнір з вільної боротьби U-23 “PETKO SIRAKOV-IVAN ILIEV”, Благоєвград, Болгарія 3
04-10.03.19 Чемпіонат Європи, Нові Сад, Сербія 9
26-29.03.19 Чемпіонат України, Харків 1
Радулов Семен
04-08.10.18 Чемпіонат світу з пляжної боротьби, Стамбул, Туреччина 2
30.11.-02.12.18 Чемпіонат України, Бровари 1
Храмов Євгеній
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 5
Расуєв Рустам
1-2.11.18 Міжнародний турнір «Тернове поле», Тернопіль 1
30.11.-02.12.18 Чемпіонат України, Бровари 5
16-18.02.19 Міжнародний турнір Саакяна, Харків 1
10-12.05.19 Міжнародний Київський турнір 3

 

 

 

Тренер Шишкін О. П. (Вільна боротьба)

 

Білодід Дар’я
18-23.09.18 Чемпіонат світу, Баку, Азербайджан 1
17-21.10.18 Чемпіонат світу, Нассау, Багамські острова 1
28-29.03.19 Grand-Prix, Тбілісі, Грузія 2
Лисак Ангеліна
17-23.09.18 Чемпіонат світу серед юніорів, Трнава, Словаччина 13
19.01.19 Чемпіонат України, Хмельницький 1
7-8.02.19 ХХII Міжнародний турнір з вільної боротьби U-23 “PETKO SIRAKOV-IVAN ILIEV”, Благоєвград, Болгарія 1
04-10.03.19 Чемпіонат Європи, Нові Сад, Сербія 2
8-14.04.19 Чемпіонат Європи, Бухарест, Румунія 5
10-12.05.19 Міжнародний Київський турнір 2
Лю Максим
15-16.09.18 Командний чемпіонат України, Миколаїв 1
26-29.10.18 CUP Turkey, Стамбул 2
8-9.12.18 Міжнародний турнір, Ільмайокі, Фінляндія 5
27.01.19 XXIV міжнародний турнір з греко-римської боротьби, Запоріжжя 3
Кіт Тетяна
7-9.09.18 Poland Open, Варшава 2
20-28.10.18 Чемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 17
29-30.11.18 Кубок України, Бровари 2
22-23.12.18 Всеукраїнський турнір

В. Стадника, Львів

1
Горішна Лілія
29-30.11.18 Кубок України, Бровари 1
19.01.19 Чемпіонат України, Хмельницький 1
28.02-03.03.19 Міжнародний турнір Dan Kolov – Nikola Petrov, Русе, Болгарія 7
8-14.04.19 Чемпіонат Європи, Бухарест, Румунія 2
Бабенко Олексій
13-15.09.18 Чемпіонат Європи, Софія, Болгарія 17
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 15
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 9
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 5
Горіславський Юрій
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 5
Панчук Максим
28-29.09.18 Чемпіонат України, Хмельницький 2
30-31.03.19 Чемпіонат України, Львів 1
Мамедов Фарід
31.08-01.09.18 Всеукраїнський турнір, Кременчуг 14
09.09.18 Відкритий чемпіонат м. Києва, 3
10-12.10.18 Чемпіонат України, Харків 13
19.02.19 Чемпіонат України, Суми 7
23-25.04.19 Фінальні змагання ХІV Літньої універсіади України з дзюдо, Харків 7

Тренер Стасюк В. А.  Футбол (Жінки)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто місце
29-31.03.19 «Єдність-ШВСМ»

Вегерич Надія

Відкритий чемпіонат серед команд вищої ліги  Могильова (Білорусь)

1
Сезон

2018-2019 р.

«Єдність-ШВСМ»

Вегерич Надія Сергіївна

Вища ліга чемпіонату України з футболу (Жінки)

Чемпіонат триває
Сезон

2018-2019 р.

Вища ліга чемпіонату України з футболу (Жінки)

Косік Марина Олександрівна

Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань

Чемпіонат триває
13-16.05.19 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Олійник Уляна Володимирівна

Косік Марина Олександрівна

Жогел Анастасія Леонідівна

Малець Вікторія Вікторівна

Гончар Христина Геннадіївна

Петровська Анастасія Леонідівна

Слободянюк Юлія Олександрівна

Атаманюк Анастасія Миколаївна

Тополюк Єлизавета Миколаївна

Вегерич Надія Сергіївна

Голованчук Каріна Віталіївна

Варик Віта Петрівна

Лісінська Юлія Олександрівна

Балух Мар’яна Миколаївна

Бик Ярослава Русланівна

Тимощук Марина Ігорівна

Городинська Ганна Миколаївна

Подольська Наталія Сергіївна

Фінальні змагання XIV літньої Універсіади України з футболу (жінки)  м. Харків

3
03-05.12.18 Збірна Хмельницької обл.

Жогел Анастасія Леонідівна – FK1-B17

Малець Вікторія Вікторівна – FK1-B17

Відкритий чемпіонат обл. з футзалу м. Хмельницький

1
17-18.02.19 Збірна Хмельницької обл..

Жогел Анастасія Леонідівна – FK1-B17

Чемпіонат України зональні змагання з

футзалу  м. Луцьк

1

 

 

Тренер Стасюк В. А. (Велоспорт)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
Гусельникова Еліна
 

14-20.02.2019

 

 

15-20.05.2019

 

1. Відкритий чемпіонат України в м. Києві

 

2. Чемпіонат України з треку в м. Києві.

 

 

2 місце в командній гонці серед жінок

3 місце в груповій гонці «Медісон серед жінок»

2 місце в командній гонці на час серед жінок до 23 р.

3 місце в гонці «Медісон» серед жінок

Пархомюк Вікторія
22-24.03.2019

 

 

 

28-31.03.2019

 

 

 

6-9.04.2019

 

 

10-14.04.2019

 

 

 

 

 

11-12.05.2019

 

 

16-19.05.2019

1. Командний чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе

 

2. Чемпіонат України з маунтенбайку (І тур) в м. Ужгород

 

3. Чемпіонат України з маунтенбайку (І тур) в м. Ужгород

 

4. Кубок України з багатоденної гонки серед жінок в м. Одеса

Чемпіонат України (І тур) з гонки крітеріум в м. Одеса

 

 

5. Кубок Польщі

 

 

6. Чемпіонат України з МТБ в м. Рівне

22.03. – 1 місце в особистому заліку

2 місце в командному заліку

23.03. – 1 місце в особистому заліку

2 місце в командному заліку

29.03. – 5 місце в індивідуальній гонці на час

30.03. – 2 місце в парній гонці

31.03. – 5 місце на крос-кантрі

07.04. – 3 місце в гонці вгору

08.04. – 4 місце в естафетній гонці

09.04. – 4 місце в гонці крос-кантрі

11.04. – 9 місце в індивідуальній гонці на час (жінки)

12.04. – 6 місце в груповій гонці (жінки)

13.04. – 6 місце в груповій гонці (жінки)

14.04. – 1 місце в гонці крітеріум (юніорки)

1 місце в груповій гонці серед жінок, юніорок

4 місце в індивідуальній гонці на час

1 місце в парній гонці

1 місце на шорт-треку

1 місце в кросс-кантрі

Лазурко Ірина
14-20.02.2019

 

 

 

 

23-24. 03.2019

 

 

 

 

17-20.04.2019

 

 

22-26.04.2019

 

 

 

 

16-19.05.2019

1. Відкритий зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Львів

 

2. Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шосе) в м. Ужгород

3. Відкритий Кубок України з багатоденної гонки в м. Біла Церква

3. Весняний чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Львів

 

 

4. Весняний чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Київ

2 місце в командній гонці

3 місце в командному спринті

6 місце в гонці скреч

4 місце в гонці з вибуттям

3 місце в гонці «Медісон»

4 місце в командному заліку

 

 

 

 

6 місце в індивідуальній гонці на час

7 місце в груповій гонці

6 місце в груповій гонці

3 місце в командній гонці

4 місце в гонці скреч

3 місце в гонці «Темпо»

4 місце в груповій гонці

3 місце в командному спринті

2 місце в командній гонці на час

2 місце в гонці «Медісон»

3 місце в гонці «Темпо»

3 місце в груповій гонці

3 місце в гонці «Омніум»

Беляк Дарина
14-20.02.2019

 

 

 

 

23-24. 03.2019

 

 

 

 

16-19.05.2019

1. Відкритий зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Львів

 

2. Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шосе) в м. Ужгород

3. Весняний чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Київ

2 місце в командній гонці

8 місце в груповій гонці

9 місце у спринті

7 місце в командному спринті

4 місце в гонці «Медісон»

4 місце в командному заліку

 

 

 

 

2 місце в командній гонці на час

6 місце в командному спринті

4 місце в гонці «Медісон»

Лазурко Вікторія
14-20.02.2019

 

 

 

23-24. 03.2019

 

 

 

 

16-19.05.2019

1. Відкритий зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Львів

2. Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шосе) в м. Ужгород

3. Весняний чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Київ

4 місце в командній гонці

4 місце в гонці «Медісон»

8 місце в гонці спринт

 

4 місце в командному заліку

 

 

 

 

2 місце в командній гонці на час

6 місце в командному спринті

4 місце в гонці «Медісон»

Терещенко Ян
14-20.02.2019

 

 

 

23-24. 03.2019

 

 

 

 

17-20.04.2019

 

 

16-19.05.2019

1. Відкритий зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Львів

2. Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шосе) в м. Ужгород

3. Відкритий Кубок України з багатоденної гонки в м. Біла Церква

1. Весняний чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) в м. Київ

8 місце в командній гонці на час

11 місце в спринті

9 місце в командному спринті

 

9 місце в груповій гонці

 

 

 

 

9 місце в груповій гонці

 

5 місце в командній гонці на час

5 місце в командному спринті

5 місце в гонці «Медісон»

8 місце в гонці «Спринт»

9 місце в гонці «Омніум»

 

Тренер Алєксєєв О.О. (Настільний теніс)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто місце
Братейко Соломія Володимирівна
27.02.-02.03. 2019 Чемпіонат України серед дорослих  м. Чернігов. І-місце особисті змагання серед жінок, ІІ-місце парний жіночий розряд, ІІІ-місце змішаний парний розряд.
Надольний Юрій Сергійович
25-28.10.2018 Міжнародні студентські спортивні ігри (Польща) м. Вроцлав.

 

І-місце командний чоловічий розряд,

ІІ-місце особистий чоловічий розряд.

27.02.-02.03. 2019 Чемпіонат України серед дорослих м Чернігов. ІІІ-місце командні змагання серед чоловіків.
Налісніковська Олена Олександрівна
20-23.11.2018 Чемпіонат України серед молоді 2018 р. м. Чернігов.

 

І-місце командні змагання серед дівчат, ІІІ-місце в особистому розряді серед дівчат, І-місце парні змагання серед дівчат.
27.02.-02.03. 2019 Чемпіонат України серед дорослих м Чернігов.

 

ІІІ-місце командний жіночий розряд.
09-13.05. 2019 ХІV-літня Універсіада України 2019 року. м. Чернігов.

 

І-місце командні змагання серед жінок, І-місце парні змагання серед жінок, ІІ-місце особисті змагання серед жінок, ІІІ-місце змішаний парний розряд.
Підлипна Ірина Ігорівна
26-28.10.2018 І-й тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Чернігов. ІІ-місце командний жіночий розряд.
06-09.12.2018 ІІ-й тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Суми. ІІІ-місце командний жіночий розряд.
01-04.05.2019 Фінальний тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019»

м. Суми.

ІІ-місце командний жіночий розряд.
Гуд Вероніка Костянтинівна
12-16.09. 2018. Світовий тур ITTF серед юніорів і кадетів  (Хорватія) м. Вараждин.

 

ІІІ-місце командний жіночий розряд серед юніорів.
26-28.10.2018 І-й тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Чернігов. ІІ-місце командний жіночий розряд.
27.02.-02.03.2019 Чемпіонат України серед дорослих  м. Чернігів.

 

І-місце командний жіночий розряд, ІІ-місце парний жіночий розряд.
04-07.04.2019 Чемпіонат України серед юніорів U-18. м. Запоріжжя. І-місце командний жіночий розряд, І-місце парний жіночий розряд.

 

01-04.05.2019 Фінальний тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Суми. ІІ-місце командний жіночий розряд.
09-3.05.2019 ХІV-літня Універсіада України 2019 року. м. Чернігів.

 

І-місце командні змагання серед жінок, І-місце парні змагання серед жінок, І-місце особисті змагання серед жінок, І-місце змішаний парний розряд.
Лушніков Володимир Ярославович
26-28.10.2018 І-й тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Чернігів. ІІ-місце командний чоловічий розряд.
20-23.11.2018 Чемпіонат України серед молоді 2018 р. м. Чернігів.

 

І-місце парні змагання серед юнаків, І-місце змішані парні змагання, ІІ-місце командні змагання серед юнаків.
29.11-02.12.2018 ІІ-й тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу «Суперліга сезону 2018-2019» м. Чернігів. ІІ-місце командний чоловічий розряд.
12-15.12.2018 Кубок України 2018 р.

м. Запоріжжя.

 

І-місце командний чоловічий розряд, ІІ-місце особистий чоловічий розряд.
27.02.-02.03.2019 Чемпіонат України серед дорослих  м Чернігов. І-місце командні змагання серед чоловіків.
04-07.04.2019 Чемпіонат України серед юніорів U-18. м. Запоріжжя. І-місце особистий чоловічий розряд, І-місце командний чоловічий розряд,

І-місце парний чоловічий розряд.

09-13.05.2019 ХІV-літня Універсіада України 2019 року. м. Чернігов.

 

І-місце командні змагання серед чоловіків, І-місце парні змагання серед чоловіків, ІІІ-місце змішаний парний розряд.
Лімонов Антон Сергійович
20-23.11.2018 Чемпіонат України серед молоді 2018 р. м. Чернігів.

 

І-місце парні змагання серед юнаків, І-місце командні змагання серед юнаків.
04-07.04.2019 Чемпіонат України серед юніорів U-18. м. Запоріжжя. І-місце командний чоловічий розряд,

І-місце парний чоловічий розряд,

ІІІ-місце особистий чоловічий розряд.

09-13.05.2019 ХІV-літня Універсіада України 2019 року. м. Чернігів.

розряд.

І-місце командні змагання серед чоловіків, І-місце парні змагання серед чоловіків, І-місце особисті змагання серед чоловіків, І-місце змішаний парний

 

Тренер Мазур В. Й. (Вільна Боротьба)

 

Рудов Владислав
30.09 – 01.10. 2018 р. Чемпіонат України з боротьби кураш (серед юніорів),
м. Хмельницький
1
3-4.11.2018 р. Молодіжний Кубок України з регбіліг 2018, м. Львів 1
16-17.05.2019 р. Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби,
м. Хмельницький
2
22-23. 05.

2019 р.

ХІV літня Універсіада з регбі-7, м. Одеса 2
Сулятицький Станіслав
30.09 – 01.10.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед юніорів),

м. Хмельницький

1
28.09 – 29.09.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих),

м. Хмельницький

2
20-21.10. 2018 р. Відкритий кубок Львівської області з рукопаш гопаку,

м. Львів

1
Колосова Ганна
30.09 – 01.10.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед юніорів) в АБС вазі, м. Хмельницький 1
30.09 – 01.10.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед юніорів) у вазі +70 кг, м. Хмельницький 2
28.09 – 29.09.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих) у АБС вазі., м. Хмельницький 1
28.09 – 29.09.

2018 р.

Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих) у вазі 78 кг., м. Хмельницький 2
25-28. 02.

2019 р.

Чемпіонат України з сумо серед дорослих, молоді та юніорів (ІІІ-IV ранг), м. Луцьк 3
30.03.2019 р. Чемпіонат України з боротьби на поясах «Алиш» серед дорослих та юніорів, м. Львів 2
24.04. 2019 р. ХІV літня Універсіада з дзюдо, м. Харків 7
Петруньков Олександр
28.09 – 29.09. 2018 р. Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих),
м. Хмельницький
1
Юзюк Юлія
28.09 – 29.09. 2018 р. Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих) у вазі +78 кг., м. Хмельницький 2
28.09 – 29.09. 2018 р. Чемпіонат України з боротьби кураш (серед дорослих)  у АБС вазі., м. Хмельницький 3
Лутанюк Олег
30.03.2019 р. Чемпіонат України з боротьби на поясах «Алиш» серед дорослих та юніорів, м. Львів 5

 

Тренер Гуска М. Б. (Боротьба самбо)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто місце
30.09-01.10.

2018 р.

Гремячев Мирослав Олегович

Снєгов Олександр Сергійович

Вострєнков Сергій Володимирович

 

Чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів та юніорок        м. Хмельницький

1

3

3

30.09-01.10.

2018 р.

Гремячев Мирослав Олегович

Снєгов Олександр Сергійович

Вострєнков Сергій Володимирович

 

Чемпіонат України з боротьби кураш,

м. Хмельницький

1

3

3

22-24.04.

2019 р.

 

Гремячев Мирослав Олегович

Жижанов Олексій Юрійович

Чемпіонат Європи з боротьби кураш,

м Солоніки, Греція

3

2

25-27.12.

2018 р.

Кляпка Уляна Вікторівна

Чемпіонат України з боротьби самбо

м. Київ

1
21-25.02.

2019 р.

Кляпка Уляна Вікторівна

Кубок світу з боротьби самбо

5
15-18. 03.

2019 р.

Кляпка Уляна Вікторівна

Кубок України з боротьби самбо

2
23-25. 04.

2019 р.

Кляпка Уляна Вікторівна

ХІV літня універсіада з дзюдо  м. Харків

3

Тренер Авінов В.Л. (футбол, футзал (чоловіки))

 

Дата

 

ПІБ спортсмена, назва змагань, місто

 

місце
Сезон

2018-2019 року

СК «Сокіл» м. Хмельницький

Подлюк Артур Андрійович

Футзал

Екстра ліга

4
Сезон

2018-2019 року

СК «Сокіл» м. Хмельницький

Кручек Богдан Олександрович

Футзал

Екстра ліга

4
Сезон

2018-2019 року

МФК « Кардинал» м. Рівне

Рябоконь Віталій Володимирович

Футзал

Екстра ліга

Груповий етап
Сезон

2018-2019 року

«Динамо» м Кишинів

Філь Сергій Якович

Футзал

Вища ліга Молдови

 1
Сезон

2018-2019 року

Чорноморець м. Одеса

Хамелюк Владислав Русланович

Футбол

Прем’єр ліга України

12
Сезон

2018-2019 року

ФК «Поділля» м. Хмельницький

Гресь Владислав Вікторович

Футбол

Друга ліга України

9
Сезон

2018-2019 року

СК «Сокіл» м. Хмельницький

м. Хмельницький

Хамдамов Андрій Алімович

Футзал

м. Хмельницький

1
Сезон

2018-2019 року

ФК «Олександрія» м. Олександрія

Назарик Андрій Іваноич

Футбол.

3
Сезон

2018-2019 року

Кам’янець – Подільський національний  університет ім. Івана Огієнка

Соловей Богдан Вадимович

Гресь Владислав Вікторович

Тимчук Андрій Володимирович

Сосніцький Артем Миколайович

Сахнюк Валентин Юрійови

Штельмах Ілля Миколайович

Козак Владислав Ігорович

Паур Сергій Сергійович

Гончар Ігор Михайлович

Гурняк Артем Сергійович

Хамелюк Владислав Русланович

Назарик Андрій Іванович

Хамдамов Андрій Алімович

Подлюк Артур Андрійович

Соколюк Андрій Вікторович

Штокало Григорій Костянтинович

Постоловський Андрій Віталійович

Пищаль Вадим Олександрович

ІV літня Всеукраїнська Універсіада України фінал (зональні змагання).

2
Сезон

2018-2019 року

Кам’янець – Подільський національний  університет ім. Івана Огієнка

Соловей Богдан Вадимович

Гресь Владислав Вікторович

Тимчук Андрій Володимирович

Сосніцький Артем Миколайович

Сахнюк Валентин Юрійови

Штельмах Ілля Миколайович

Козак Владислав Ігорович

Паур Сергій Сергійович

Гончар Ігор Михайлович

Гурняк Артем Сергійович

Хамелюк Владислав Русланович

Назарик Андрій Іванович

Хамдамов Андрій Алімович

Подлюк Артур Андрійович

Соколюк Андрій Вікторович

Штокало Григорій Костянтинович

Постоловський Андрій Віталійович

Пищаль Вадим Олександрович

ІV літня Всеукраїнська Універсіада України фінал (фінальні змагання).

2
Сезон

2018-2019 року

Кам’янець – Подільського національного  університету ім. Івана Огієнка

Соловей Богдан Вадимович

Гресь Владислав Вікторович

Тимчук Андрій Володимирович

Сосніцький Артем Миколайович

Сахнюк Валентин Юрійови

Штельмах Ілля Миколайович

Козак Владислав Ігорович

Паур Сергій Сергійович

Гончар Ігор Михайлович

Гурняк Артем Сергійович

Хамелюк Владислав Русланович

Назарик Андрій Іванович

Хамдамов Андрій Алімович

Подлюк Артур Андрійович

Соколюк Андрій Вікторович

Штокало Григорій Костянтинович

Постоловський Андрій Віталійович

Пищаль Вадим Олександрович

Попіль Петро Іванович

Чемпіонат України з футболу серед ЗВО сезону 2018-2019

Груповий етап
Сезон

2018-2019р.р

«Фортеця» Кам’янець-Подільський національний  університет ім. Івана Огієнка

Соловей Богдан Вадимович

Гресь Владислав Вікторович

Тимчук Андрій Володимирович

Сосніцький Артем Миколайович

Сахнюк Валентин Юрійови

Штельмах Ілля Миколайович

Козак Владислав Ігорович

Паур Сергій Сергійович

Гончар Ігор Михайлович

Гурняк Артем Сергійович

Хамелюк Владислав Русланович

Назарик Андрій Іванович

Хамдамов Андрій Алімович

Подлюк Артур Андрійович

Соколюк Андрій Вікторович

Штокало Григорій Костянтинович

Постоловський Андрій Віталійович

Пищаль Вадим Олександрович

Попіль Петро Іванович

Чемпіонат Хмельницької області з футзалу.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Фортеця»Кам’янець – Подільського національного  університету ім. Івана Огієнка

Соловей Богдан Вадимович

Тимчук Андрій Володимирович

Сосніцький Артем Миколайович

Сахнюк Валентин Юрійови

Штельмах Ілля Миколайович

Козак Владислав Ігорович

Паур Сергій Сергійович

Гончар Ігор Михайлович

Гурняк Артем Сергійович

Штокало Григорій Костянтинович

Постоловський Андрій Віталійович

Попіль Петро Іванович

Чемпіонат Хмельницької області з футболу.

5

 

 

 

Тренер Козак Є. П. (Волейбол, чоловіки)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
14-15.10.2018 К-ПНУ імені Івана Огієнка

Наложний Олександр Геннадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Геннадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

 м. Рівне І тур вищої “Студентської ліги”

1
8-10.11. 2018 К-ПНУ імені Івана Огієнка

Наложний Олександр Геннадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Геннадійович

Полуян Тимофій Андрійович

Лизанець Станіслав Іванович

Вієцький Дмитро Олександрович

Зональні змагання ІV літньої всеукраїнської універсіади України, м. Київ

1
Сезон

2018-2019 років

ВК «Серце Поділля»

Руденко Сергій Володимирович

Патратій Вадим Володимирович

Лизанець Станіслав Іванович

Мазенко Богдан Олександрович

Чемпіонат України Суперліга м. Вінниця

2

 

 

 

 

 

Сезон

2018-2019 років

Краєвський Віктор Олександрович

Довгий Ілля Ігорович

Наложний Олександр Геннадійович

Кубок України з волейболу

Чемпіонат України вища ліга м. Одеса

4

4

 

31.05-03.06.2019 Наложний Олександр Генадійович

4 тур чемпіонату України з волейболу пляжного 2019 р. серед чоловічих команд

9
Сезон

2018-2019 років

ВК«МХП» м. Вінниця

Кучер Віталій Олегович,

Чемпіонат України Суперліга

Кубок України

3

3

Сезон

2018-2019 років

ВК Барком КАЖАНИ

Головень Олексій

Чемпіонат України Суперліга

ВК Барком Кажани

 Головень Олексій

Суперкубок України

Кубок України

1

1

1

Сезон

2018-2019 років

ВК«Серце Поділля» м.Вінниця

Лизанець Станіслав Іванович

Патратій Вадим Володимирович

Руденко Сергій Володимирович

Мазенко Богдан Олександрович

Кубок України з волейболу

2

 

 

 

2019 Збірна України

Плотницький Олег Юрійович

Вієцький Дмитро Олександрович

Полуян Тимофій Андрійович

Чемпіонат ЄвропиЗолота ліга

Змагання тривають
27-29.02.2019 К-ПНУ імені Івана Огієнка

Наложний Олександр Геннадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Геннадійович

Полуян Тимофій Андрійович

Лизанець Станіслав Іванович

Чемпіонат України серед команд вищої «Студентської ліги» ІІ тур

1
Сезон 2018-2019

10-12.05.2019

К-ПНУ імені Івана Огієнка

Наложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

Чемпіонат України серед команд вищої «Студентської ліги» фінал

1
 

17-21.05.2019

м. Чернігів

Наложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

ІV літня Всеукраїнська Універсіада України (фінал)

1
2018-2019 Чемпіон MEVZA (Середньоєвропейська першість)

 Чемпіонат СЛОВЕНІЇ з волейболу

Чемпіон КУБКУ СЛОВЕНІЇ з волейболу

Полуян Тимофій Андірйович

ВК “ACH Volley Ljubljana”

1

 

1

1

2018-2019 Чемпіон Сербії з волейболу

Вієцький Дмитро Олександрович

ВК “OK Vojvodina”

1

 

 

Тренер Петров А. О. (Футбол, чоловіки)

 

Дата

 

ПІБ спортсмена, назва змагань, місто

 

місце
2018 рік ФК «Замок» с. Панівці Чемпіонат району

Пищаль Вадим Олександрович

Шперчук Дмитро Анатолійович

Середович Роман Русланович

Лігун  Олександр Васильович

Драпатий Ігор Сергійович

Гафич Ростислав Анатолійович

Вишневський Михайло Володимирович

Ваврик Віталій Васильович

Шевчук Артем Сергійович

 

1
 2018 рік ФК «Буревісник» Кубок Крупіцького

Гермак Андрій Володимирович

Тарасюк Едуард Ігорович

Панчук Олег Іванович

Тимчук Дмитро Олегович

Карашівський Ігор Михайлович

Шперчук Дмитро Анатолійович

Юрков Вадим Миколайович

Баран Артур Ігорович

Іванський Андрій Леонідович

Іванський Олексій Леонідович

Драпатий Ігор Сергійович

Косовський Віталій Богданович

Гафич Ростислав Анатолійович

Ільчишин Олександр Сергійович

Середович Роман Русланович

Вишневський Михайло Володимирович

Шевчук Артем Сергійович

Лігун  Олександр Васильович

Ваврик Віталій Васильович

Пищаль Вадим Олександрович

Лупійчук Андрій Сергійович

3
2018 рік  «КПНУ імені Івана Огієнка»

Студентська футбольна ліга України

Пищаль Вадим Олександрович

Шперчук Дмитро Анатолійович

4
2019 рік ФК «Буревісник»

Кубок заслуженого тренера з футболу
Петрова О.П.

Гермак Андрій Володимирович

Тарасюк Едуард Ігорович

Панчук Олег Іванович

Тимчук Дмитро Олегович

Карашівський Ігор Михайлович

Шперчук Дмитро Анатолійович

Юрков Вадим Миколайович

Баран Артур Ігорович

Іванський Андрій Леонідович

Іванський Олексій Леонідович

Драпатий Ігор Сергійович

Косовський Віталій Богданович

Гафич Ростислав Анатолійович

Ільчишин Олександр Сергійович

Середович Роман Русланович

Вишневський Михайло Володимирович

Шевчук Артем Сергійович

Лігун  Олександр Васильович

Ваврик Віталій Васильович

Пищаль Вадим Олександрович

Лупійчук Андрій Сергійович

1
2019 рік  «КПНУ ім.І Огієнка»

ІV літня Всеукраїнська Універсіада України фінал (зональні змагання).

Пищаль Вадим Олександрович

2

 

 

 

Тренер Одайник В. В. (Баскетбол, чоловіки)

 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Барложецький Роман Миколайович

Ковальчук Іван Володимирович

Федоряк Василь Олександрович

Горпинчук Вадим Анатолійович

Балакай  Михайло Євгенович

Бабин Валентин Віталійович

Яремій Роман Олегович

Кшемінський Станіслав Валентинович

Головатюк Олександр Михайлович

Козак Борис Русланович

Студентська баскетбольна ліга Хмельницької області  (студентська баскетбольна ліга України, в рамках обласної універсіади України).

1
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Барложецький Роман Миколайович

Ковальчук Іван Володимирович

Федоряк Василь Олександрович

Горпинчук Вадим Анатолійович

Балакай  Михайло Євгенович

Бабин Валентин Віталійович

Яремій Роман Олегович

Кшемінський Станіслав Валентинович

Головатюк Олександр Михайлович

Козак Борис Русланович

Студентська баскетбольна ліга України дивізіан Захід-2. Груповий етап ( в рамках літньої універсіади України).

3
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Федоряк Василь Олександрович Кращий нападник дивізіону Захід-2.

 
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-1

Федоряк Василь Олександрович

Барложецький Роман Миколайович

Яремій Роман Олегович

Головатюк Олександр Михайлович

Відбірковий етап кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд Хмельницької області. м. Хмельницьк.

1
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-2

Балакай  Михайло Євгенович

Бабин Валентин Віталійович

Ковальчук Іван Володимирович

Козак Борис Русланович

Відбірковий етап кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд Хмельницької області. м. Хмельницьк.

2
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-1

Федоряк Василь Олександрович

Барложецький Роман Миколайович

Яремій Роман Олегович

Головатюк Олександр Михайлович

Фінал дивізіону кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд м. Львів

2
Сезон 2018-2019 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-2

Балакай  Михайло Євгенович

Бабин Валентин Віталійович

Ковальчук Іван Володимирович

Козак Борис Русланович

Фінал дивізіону кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд м. Львів

5
Сезон 2018-2019 БК “ДіДіБао” м. Кам’янець-Подільський.

Головатюк Олександр Михайлович

Ковальчук Іван Володимирович

Козак Борис Русланович

Чемпіонат України з баскетболу I ліга.

1
Сезон 2018-2019 БК “Ужгород” м Ужгород.

Яремій Роман Олегович

Чемпіонат України з баскетболу I ліга.

¼
Сезон 2018-2019 БК “StarLife” м. Чернівці.

Бабин Валентин Віталійович

Федоряк Василь Олександрович

Чемпіонат України з баскетболу I ліга.

¼
Сезон 2018-2019 БК “StarLife” м. Чернівці.  
Сезон 2018-2019 БК “Бродяги” м. Київ.

Федоряк Василь Олександрович

Київська аматорська баскетбольна ліга.

¼
Сезон 2018-2019 БК “Бродяги” м. Київ.

Федоряк Василь Олександрович

Чемпіонат баскетболу України з баскетболу 3х3.

¼

 

 

Тренер Мазур В. Й. (регбі -7)

 

 

Дата

 

ПІБ спортсмена, назва змагань, місто

 

місце
22-23 травня 2019 Збірна Хмельницької обл.

Рудов Владислав

Фінальні змагання ХІV літньої Універсіади з регбі-7.

2

 

 

– виконання обов’язків головного секретаря, головного судді, судді міжнародних та всеукраїнських змагань:

 

Гуска М. Б.:

– чемпіонат України з боротьби кураш серед дорослих (м. Хмельницький, вересень-жовтень 2018 рік), головний суддя;

– чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів (м. Хмельницький, вересень-жовтень 2018 рік), головний суддя;

– чемпіонат України з боротьби на поясах «Алиш» серед юніорів та дорослих (м. Львів, березень 2019 рік) головний секретар.

 

Мазур В. Й.

– чемпіонат України з боротьби кураш серед дорослих (м. Хмельницький, вересень-жовтень 2018 рік), головний секретар;

– чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів (м. Хмельницький, вересень-жовтень 2018 рік), головний секретар.

 

Козак Є. П.

– чемпіонат України «Дитяча ліга» серед дівчат 2005 р. н. і молодші (м. Чернівці, 21-24.03.2019 р.), технічний делегат;

– фінал чемпіонату України «Дитяча ліга» серед дівчат 2005 р. н. і молодші (м. Тернопіль, 17-21.04.2019 р.), технічний делегат.