Петров Андрій Олександрович

Народився  20 травня 1987 року в місті Хмельницький. У 2008 році закінчив Кам’янець-Подільський національний  університет і отримав базову вищу освіту за напрямком  «Педагогічна освіта» та здобув кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя фізичної культури основної школи. Диплом, серія ХМ №35294889. У 2009 році закінчив  Кам’янець-Подільський національний  університет імені Івана Огієнка  і отримав повну  вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури загальноосвітнього навчального закладу, керівника спортивних секцій, туристичної  роботи. Диплом, серія ХМ 37205046. У 2010 році закінчив Кам’янець-Подільський національний  університет імені Івана Огієнка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання. Диплом, серія ХМ №39601084.

Спортивна кар’єра: грав у футбол за молодіжні команди «Шахтар» м.Донецьк та «Динамо» м.Київ.

Арбітр професійних змагань з футболу 2012-2016р.

Спостерігач арбітражу всеукраїнських змагань з футболу з 2018 року.

З 2010 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті фізичної культури (кафедра спорту і спортивних ігор).

Кандидат педагогічних наук (диплом ДК 036772 від 01.07.2016 р.)

Кандидатська дисертація «Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до застосування здоров’язбережувальних технологій у професійній діяльності», 13.00.04 – теорія  та методика професійної освіти.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, Чобітько Микола Григорович.

Захист відбувся 3 червня 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.053.03 у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Автор і співавтор понад 50 опублікованих праць та повідомлень у наукових збірниках і матеріалах наукових конференцій.

Нагороджений грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації.

Список наукових праць.

Електронна пошта: a.o.petrow@i.ua

Дисципліни:

Теорія і методика викладання спортивних ігор, (1 курс) спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Теорія і методика викладання спортивних ігор, (3 курс) спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Спортивно-педагогічне вдосконалення з футболу;

Сучасні види спорту, (4 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Організація краєзнавчо-туристичної діяльності;

Нетрадиційні види масової фізичної культури та спорту;

Теорія і методика викладання настільного тенісу і бадмінтону.

 

Публікації в електронних журналах та платформах електронної

літератури