Футбол

futbol-2-e1446648125210
З 17 по 22 жовтня 2015 року в місті Біла Церква відбулася ХІІ літня Універсіада України з футболу серед жінок. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіла п’яте місце, здобувши для університету 396 очок. Всього у змаганнях взяли участь 12 команд.
Команду до змагань готував завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк І.І., викладачі Стасюк В.А. та Боднар А.О.
____________________________________________________________________________

універ чол
В столиці нашої держави з 16 по 21 жовтня 2015 року проходили змагання по футболу серед чоловіків за програмою ХІІ літньої Універсіади України.
В змаганнях брали участь 12 команд обласних відділень (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту – Хмельницький-1 та 2, Львів-1 та 2, Київ-1 та 2, Вінниця, Дніпропетровськ,  Чернівці, Суми, Тернопіль, Миколаїв. КПНУ імені Івана Огієнка представляв Хмельницьку область як Хмельницький-1.
За результатами проведених ігор наш ВУЗ посів п’яте місце, поступившись лише одного разу з рахунком 1:0 команді Сумського державного університету, яка і стала в подальшому чемпіоном універсіади. За п’яте місце КПНУ імені Івана Огієнка було нараховано 396 очок.
Готував команду університету до змагань завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович.
____________________________________________________________________________

місто чол.Протягом вересня – жовтня в Кам’янець-Подільському проводився чемпіонат міста з футболу. В змаганнях прийняло участь п’ять команд, серед яких, дві з нашого ВУЗу, це минулорічний чемпіон «Фортеця-КПНУ» та «Буревісник».
«Фортеця-КПНУ» перемогла всіх своїх суперників і в черговий раз підтвердила статус незмінного чемпіона міста. В першій грі була здобута перемога з рахунком 4:1 над «Буревісником», в другій – 3:0 над «ПДАТУ», в третій – 5:0 над «ЗМІ – FNB» і заключній – 3:0 над «Центр – ПТО».
Гідно виступив і наш «Буревісник», зайнявши призове третє місце.
Кращими гравцями чемпіонату було визнано студентів Муляра Володимира (FV1-S15) та Радзівона Романа (FV3-B15). Також хотілося відзначити цікаву річ, що у всіх командах-учасниць змагань, крім «Центр-ПТО», були гравці, які навчаються або навчалися на факультеті фізичної культури.
«Фортецю-КПНУ» до чемпіонату готував завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович, «Буревісник» – викладач Петров А.О.