Авінов Віталій Леонідович

викладач кафедри спорту і спортивних ігор

 Народився 23 березня 1982 року у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

З вересня 1988 р. по червень 1999 р. навчався в Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі № 3, де й одержав атестат про повну загальну середню освіту.

У вересні 1999 р. вступив на факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського державного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.  Фізична  культура»,  який закінчив у червні
2003 року, отримавши диплом спеціаліста.

З 1 вересня 2003 р. розпочав навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр» на факультеті фізичної культури Кам’янець-Подільського державного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.  Фізична  культура», який закінчив з відзнакою у червні 2005 року, отримавши кваліфікацію «Магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання».

З  квітня 2004 року по серпень 2011 року працював вчителем фізичного виховання в Кам’янець-Подільському НВК № 9 з поглибленим вивченням англійської мови. Працюючи вчителем фізичної культури, заснував дитячо-юнацький футбольний спортивний клуб «Фортеця», з яким досягнув значних успіхів. У 2009 році, очолюючи футзальну команду «Фортеця», став срібним призером Чемпіонату України з футзалу у віковій категорії  U-10.

Упродовж трьох років під керівництвом Віталія Леонідовича футзальна команда «Фортеця» здобула велику кількість нагород Всеукраїнського рівня;  у травні 2011 року з командою  вибороли Кубок України з футзалу у віковій категорії U-13 і отримали можливість представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.

У підсумку на  Чемпіонаті світу з футзалу у віковій категорії U-13 Віталій Леонідович з командою перемагає у всіх матчах і займає перше місце. Цього ж року нагороджений відзнакою «За заслуги перед міською громадою» м. Кам´янця-Подільського.

Успіхи у тренерській роботі не могли пройти не поміченими, і з вересня 2011 року Віталій Леонідович розпочинає тренерську кар’єру у професійному  футбольному клубі «Скала»  м. Стрий. У 2014 році отримав тренерську ліцензію (диплом) категорії «В».

З 2014 по 2016 рік обіймав посаду директора спортивного центру у смт. Пісківка Київської області. Під керівництвом Віталія Леонідовича  вихованці спортивного центру здобували перемоги на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. У 2015 році був нагороджений відзнакою «За вагомий внесок у розвиток футболу Київщини».

У  2016 році  йому запропонували працювати у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на посаді викладача кафедри спорту і спортивних ігор. Тут, у стінах рідного навчального закладу, став досвідченим спеціалістом, мудрим вихователем студентської молоді. Проводячи заняття на високому професійному, науково-теоретичному рівні, Віталій Леонідович передає вихованцям свої знання та професійний досвід.

Список наукових праць.

Електронна пошта: ck9avinov@gmail.com

Дисципліни:

СПВ (футзал);

СПВ (футбол).

Публікації в електронних журналах та платформах

електронної літератури