Жіноча футбольна команда – срібні призери ХVІ літньої Універсіади України

Жіноча футбольна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стали срібними призерами ХVІ літньої Універсіади України.

З 31 травня по 04 червня 2021 року в місті Харків відбулися фінальні змагання ХVІ літньої Універсіади України з футболу (жінки), у яких брала участь збірна команда Хмельницької області яку представляли студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Отже, в підсумку жіноча футбольна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіла II місце.

Тренер команди  Стасюк Вадим Анатолійович, викладач кафедри спорту і спортивних ігор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.