Кубок України серед студентських жіночих команд

03-07 листопада 2019 року у Львові визначився володар Кубка України з футболу серед жіночих студентських команд ВФАС.

Участь у змаганнях взяли вісім колективів, які були  розділені на дві групи.

Група А: ХДАФК – Харківська державна академія фізичної культури, ЛДУФК – Львівський державний університет фізичної культури, КУБГ – Київський Університет імені Бориса Грінченка та НАСВ – Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Група В: НУЛП – Національний університет «Львівська політехніка», УДПУ – Уманський державний педагогічний університет, К-ПНУ – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, КОГПА – Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка.

В першому турі наші дівчата перемогли  команду «КОГПА» з рахунком 7:1. Наступного дня святкували перемогу вже над  командою «НУЛП» з рахунком 1:0. Третій груповий день приніс поразку від команди «УДПУ».

За результатами ігор в групі «К-ПНУ ім. І Огієнка» посів 2 місце, що дало можливість змагатися у фінальній частині.

У фінальній частині за 3 місце команда нашого університету нажаль  поступилася в запеклій боротьбі на останніх хвилинах «ЛДУФК» з рахунком  1:0. Кращим бомбардиром команди стала Вегерич Надія (група FKS1-B18), яка забила 5 мячів.

В грі за 1 місце «ХДАФК» перемогла  «УДПУ»  з рахунком 2:1 і буде представляти Україну на чемпіонаті Європи в Сербії.

Жіноча команда з футболу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вдячна ректорату та деканату факультету фізичної культури за підтримку в участі у змаганнях.

Тренер команди Стасюк В.А.