Відкритий кубок ректора К-ПНУ імені Івана Огієнка з дзюдо

24.09.2019 р. в залі одноборств відбувся відкритий кубок ректора К-ПНУ імені Івана Огієнка з дзюдо присвячений 70-річчю заснування факультету фізичної культури в абсолютних вагових категоріях серед чоловіків та жінок та майстер-клас для юних дзюдоїстів початкової підготовки ДЮСШ №2.

З надзвичайним інтересом юні дзюдоїсти та студенти споглядали за поєдинками майстрів дзюдо в рідних стінах університету. Затаївши подих за захоплюючими поєдинками спостерігали учні ДЮСШ та їх батьки. Вперше в абсолютних категоріях серед чоловіків та жінок приймали участь члени і кандидати в члени збірної команди України з дзюдо, студенти факультету фізичної культури:

Колосова Ганна – кандидат в майстри спорту України;

Рудіч Вікторія – майстер спорту України.

В упертій та зворушливій боротьбі за результатами поєдинків серед чоловіків та жінок в абсолютній ваговій категорії бронзовими призерами відкритого кубку ректора з дзюдо стали Гориславський Юрій та Пасічник Артур, срібними призерами стали  Бабенко Олексій та Колосова Ганна, чемпіонами кубку ректора стали Веркуш Євген та Рудіч Вікторія.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань!