XIV літня універсіада України з волейболу (чоловіки)

Фінал XIV літньої всеукраїнської універсіади відбувся у Чернігові (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка) з 16.05. по 21.05.2019року. Вісім команд були розподілені на дві підгрупи:

I підгрупа А 
Хмельницька область 
Сумська область 
Кропивницька область 
Тернопільська область

II підгрупа Б
Чернігівська область
Вінницька область
Рівненська область
Дніпропетровська область

У підгрупах змагання проходили за коловою системою (Бергера). В першій грі чоловіча волейбольна команда нашого вишу зустрілася з командою Сумської області, де у важкій боротьбі перемогла з рахунком 3:2. Другого дня змагань перемогла команду Тернопільської області з рахунком 3:0, а третього ігрового дня отримали перемогу з рахунком 3:0 над командою з Кропивницької області.
Здобувши три перемоги у підгрупі, ми посіли перше місце. Команда Сумської області з двома перемогами посіла друге місце, команда Тернопільської області з однією перемогою – третє місце і відповідне четверте місце – команда з Кропивницької області набравши 0 очок. У підгрупі Б перше місце з двома перемогами впевнено отримали господарі оскільки команда Дніпропетровської області не з’явилася на змагання. Друге місце посіла команда Рівненської області і третє відповідно команда Вінницької області.
Далі змагання проходили за системою “ хрест навхрест”; ми впевнено перемогли команду Рівненської області 3:0 і потрапили до фіналу. Команда Чернігівської області переконливо перемогла команду Сумської області 3:0 і також потрапила до фіналу. Команда Сумської області зустрілася з командою Рівненської за третє місце й перемогла з рахунком 3:1. За п’яте місце зустрілися команди Тернопільської та Кропивницької областей 3:0 – тернопільчани святкували перемогу. Сьому сходинку посіла команда з Вінницької області, яка не змогла привезти своїх кращих гравців. 
Отже у фіналі господарі зустрілися з нашою волейбольною командою й отримали фіаско 0:3.
Чоловіча волейбольна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка принесла в копілку університету 468 очок. Далі XXX Всесвітня Універсіада в Неаполі (Італія). До складу збірної команди України кандидатами потрапили вісім наших студентів: МСУ Дмитро Вієцький, Олег Плотницький, Дмитро Полуян, Віталій Кучер, Вадим Патратій, Віктор Краєвський, Богдан Мазенко, Олексій Головень. 
Побажаємо їм гідно представити наш вищий навчальний заклад та Україну на всесвітньому рівні. Щиро дякуємо ректорові університету Копилову С. А., та деканові факультету фізичної культури Стасюку І. І. за підтримку і розуміння.
Тренер, доцент Є. П. Козак