Обласні спортивні ігри. Волейбол жінки

5-6 квітня у спортивній залі № 2 відбулись відбіркові ігри з волейболу серед жіночих команд. До КПНУ ім. І. Огієнка завітало 5 команд, 3 з яких представляли обласний центр, ще одна з ПДАТУ.

Команди були розділені за жеребом на дві групи, де переможці грали у фіналі, а ті, команди, що посіли другі сходинки, грали за бронзові нагороди.

У ході змагань студентки нашого вишу без великих зусиль перемогли усіх опоненток з рахунком 3-0 і стали кращою командою в області, яка і буде  змагатись серед кращих вузів країни. Другими стали дівчата з Хмельницького національного університету, третє місце посіли кам’янчанки з аграрного вузу.

Вітаємо тренера Валерія Устиновича Дороша та його команду з переможним результатом та бажаємо подальших успіхів у волейбольних змаганнях та міцного здоров’я і спортивної наснаги!