Вища студентська ліга. Волейбол, жінки

15-17 березня у спортивній залі № 2 КПНУ ім. І. Огієнка проходив ІІ тур студентської вищої ліги з волейболу серед жінок. До нашого міста завітали команди з Житомирського національного агроекологічного університету, Львівського державного університету фізичної культури та Чернівецького торговельно-економічного інституту.

Наші студентки перемогли команди ЧТЕІ 3-2 та ЖНАЕУ 3-2, але зазнали поразки від ЛДУФК 1-3!!!

За підсумками двох зіграних турів команда КПНУ набрала 10 очок і буде відстоювати 5 сходинку чемпіонату.

У ході змагань у залі була безкомпромісна боротьба жодна команда не хотіла поступатись, і дівчата демонстрували вольові якості, щоб здобути перемогу. Трішки забракло фортуни нашим студенткам, адже вони були за крок до успіху, щоб перемогти з переконливим рахунком і набрати більше очок, і якби місцева публіка краще підтримувала своїх волейболісток так би і трапилось, а зараз маємо те, що маємо. Хочеться побажати, щоб культура вболівання була кращою і тоді команда буде відчувати необхідну підтримку і грати у свою найкращу гру.

Отож побажаємо підопічним Дороша Валерія Устиновича нових здобутків та усмішки фортуни у подальших змаганнях і палкої підтримки від вболівальників!