Чемпіонат Хмельницької області з волейболу

14 – 15 листопада 2015 року в спортивній залі Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся І етап відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих команд (група В).
Варто відзначити, що у відкритому Чемпіонаті Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» приймає участь 16 команд, які розділені на 4 групи.
Таблиця результатів І етапу відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих команд (група В)
Група А: Летичівський район, «Прикордонник» м. Хмельницький, «МВС» м. Хмельницький, «ХНУ» м. Хмельницький.
Група В: «Аматори» м. Кам’янець-Подільський, «ПДАТУ» м. Кам’янець-Подільський, «Коледж ДАТУ» м. Кам’янець-Подільський, Дунаєвецький район.
Група С:  Чемировецький район, «Патріот» м. Хмельницький, «Енергетик» м. Хмельницький, Городоцький район.
Група D: м. Нетішин, м. Старокостянтинів, м. Красилів, «Новатор» м. Хмельницький.

Підготував, к.фіз.вих., доцент кафедри
спорту і спортивних ігор Прозар М.В.