Спортивні досягнення кафедри у 2017-2018 р.

Спортивні досягнення у 2017-2018 н. р.
Тренер Прозар М. В. (волейбол)
Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто місце
24-26.11.2017
Юнацька збірна України
Осипенко Руслан Олександрович
Чемпіонат EEVZA (Юнаки U-18)
м. Мінськ (Білорусія)
2
27-29.04.2018
Юнацька збірна України
Осипенко Руслан Олександрович
Чемпіонат Європи – 2018 (Юнаки U-20), другий кваліфікаційний раунд. м. Черкаси
3
Cезон 2017-2018 року
ВК «Новатор» м. Хмельницький
Федоряк Олена Олександрівна
Матвійчук Олександра Валеріївна
Демишшина Анастасія Ігорівна
Колісецька Анастасія Олексіївна
ХХVІІ чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги.
1
Cезон 2017-2018 року
ВК «Новатор» м. Хмельницький
Федоряк Олена Олександрівна
Матвійчук Олександра Валеріївна
Демишшина Анастасія Ігорівна
Колісецька Анастасія Олексіївна
Кубок України з волейболу серед жіночих команд.
1/8
Cезон 2017-2018 року
ВК «Білозгар-Медуніверситет»                    м. Вінниця
Побережна Ілона Сергіївна
ХХVІІ чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд суперліги.
5
Cезон 2017-2018 року
м. Кам’янець-Подільський
Федоряк Олена Олександрівна
Матвійчук Олександра Валеріївна
Демишшина Анастасія Ігорівна
Колісецька Анастасія Олексіївна
Побережна Ілона Сергіївна
Дмитрук Дарина Русланівна
Пшита Яна Сергіївна
Федюкевич Олеся Антонівна
Відкритий чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед жіночих команд.
3
Cезон 2017-2018 року
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
Федоряк Олена Олександрівна
Матвійчук Олександра Валеріївна
Демишшина Анастасія Ігорівна
Колісецька Анастасія Олексіївна
Побережна Ілона Сергіївна
Дмитрук Дарина Русланівна
Пшита Яна Сергіївна
Федюкевич Олеся Антонівна
Універсіада Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд.
1
Cезон 2017-2018 року ВК «Новатор» м. ХмельницькийТатаренко Богдан Миколайович

Осипенко Руслан Олександрович

ХХVІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд суперліги.

3
Cезон 2017-2018 року ВК «Новатор» м. ХмельницькийТатаренко Богдан Миколайович

Осипенко Руслан Олександрович

Кубок України з волейболу серед чоловічих команд.

1/2
Cезон 2017-2018 року ВК «Новатор-2 Прикордонник» м. ХмельницькийВолощук Ростислав Олександрович

ХХVІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

10
Cезон 2017-2018 року ВК «Новатор-2 Прикордонник» м. ХмельницькийВолощук Ростислав Олександрович

Кубок України з волейболу серед чоловічих команд.

1/16
Cезон 2017-2018 року ВК «Агро-Спорт» с. АнтонівкаДобржанський Антон Сергійович

ХХVІІ чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

13
Cезон 2017-2018 року «Верест» м. ДунаївціБелінський Олег Миколайович

Погорецький Богдан Мирославович

Відкритий чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих команд.

1
Cезон 2017-2018 року
ВК «Аматори» м. Кам’янець-Подільський
Чепенко Євген Вікторович
Стефанюк Роман Русланович
Осипенко Руслан Олександрович
Пустовий Антон
Белінський Олег Миколайович
Волощук Ростислав Олександрович
Погорецький Богдан Мирославович
Тшесньовський Максим Олександрович
Лук’янов Роман Юрійович
2

Тренер Райтаровська І. В. (Вільна Боротьба, дзюдо) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
14-17.09.17 Береза Христина ЮріївнаГран-Прі О.Медведя, Мінськ, Беларусь, 3
14-15.10.17 Турнір меморіалу В. Стадніка, Хмельницький 1
20-26.11.17 Чемпіонат світу (U-23),Бидгош, Польща 5
5-8.12.17 Кубок України, Бровари, 2
5-9.02.18 Чемпіонат України (U-23), Полтава 1
23-25.02.18 ХХІІ Київський міжнародний турнір 3
13-27.04.17 Чемпіонат Європи, Каспійськ, Росія 13
22-24.09.17 Расуєв Рустам МагомедовичВсеукраїнський турнір «Ілля Муромець», Чернігів 1
29-30.09.17 Міжнародний турнір Довбуша, Коломия 3
5-8.12.17 Кубок України, Бровари 8
5-9.02.18 Чемпіонат України (U-23), Полтава 3
23-25.02.18 ХХІІ Київський міжнародний турнір 21
28.09.17 Штефанеса Едуард СвятославовичВаршава OPEN, Польща 3
02-04.10.17 Міжнародний турнір, Вроцлав, Польща 3
14.10.17 Кубок федерацій м. Київа 1
25-31.10.17 Кубок Європи серед кадетів, Копер, Словенія 3
14-20.03.18 Кубок Словенії, Собота 3
04-06.18 Чемпіонат України, Луцьк 2
05-07.10.17 Чернишов Юрій ОлексійовичЧемпіонат України, Суми, 21
05-07.10.17 Семков Станислав СергійовичЧемпіонат України, Суми 9
4-5.11.17 Міжнародний турнір (U-18), Словенія 1
14-15.11.17 Відкритий кубок України, Суми 9
11.03.18 Відкритий чемпіонат (U-21) м. Києва 1
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк 3
4-5.05.18 Чемпіонат України (U-23), Дніпро 3
05-07.10.17 Храмов Євгеній ВолодимировичЧемпіонат України, Суми 5
01-04.02.2018 Відкритий Континентальний Кубок, Болгарія, Софія 15
14-15.11.17 Чуйко Іван ВолодимировичВідкритий кубок України, Суми 15
11.03.18 Відкритий чемпіонат (U-21) м. Києва 3
4-5.05.18 Чемпіонат України (U-23), Дніпро (1
14-15.11.17 Садовський Станіслав СтаніславовичВідкритий кубок України, Суми 17
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк 13
10-12.10.17 Радулов Семен Іванович Чемпіонат світу з пляжної боротьби, Туреччина 1
5-8.12.17 Кубок України, Бровари 3
06-09.02.18 Міжнародний турнір Кубок Тахті, Іран, Тебриз 3
23-25.02.18 ХХІІ Київський міжнародний турнір 15
28.08-03.09.17 Лесюк Артем ЮрійовичЧемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 33
05-07.10.17 Чемпіонат України, Суми 1
10-12.11.17 Чемпіонат Європи, Подгориця, Чорногорія 3
17-21.01.18 Турнір Grand Prix, Туніс 17
01-04.02.2018 Відкритий Континентальний Кубок, Болгарія, Софія 3
06-09.02.18 Grand Siam, Франція, Париж 21
23-25.02.18 Grand Siam, Дюссельдорф, Німеччина 17
26-28.04.18 Чемпіонат Європи, Тель-Авів, Ізраїль 5
28.08-03.09.17 Хрящевська Ірина АндріївнаЧемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 21
11.09-17.09.17 Чемпіонат Європи, Марібор, Словенія 7
05-07.10.17 Чемпіонат України, Суми 3
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк, 1
11.09-17.09.17 Гасюк Леонід Юрійович Чемпіонат Європи, Словенія, Марібор 5
09.12.17 Гасюк Леонід, Супер Кубок Іспанії, Галіція 1
16.12.17 Гасюк Леонід, Кубок Іспанії, Мадрид 1
05-07.10.17 Мишалов Сергій СергійовичЧемпіонат України, Суми 2
14-15.11.17 Мишалов Сергій, Відкритий кубок України, Суми 1
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк 3
4-5.05.18 Чемпіонат України (U-23), Дніпро 3
05-07.10.17 Криворот Олександр ОлександровичЧемпіонат України, Суми 15
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк 3
05-07.10.17 Храновський Андрій Юрійович Чемпіонат України, Суми 7
14-15.11.17 Відкритий кубок України Суми 5
04.11.17 Семикрас Святослав Сергійович Кубок України, Харків 1
01-11.12.17 Кубок Світу, Словаччина, Михайловци 3
13-14.01.18 Чемпіонат Європи, Будапешт, Угорщина 1
23-26.03.18 Кубок Європи, Вінні, Естонія 2, АВС 1
30-31.03.18 Чемпіонат України, Луцьк 1
24.04-01.05.18 Кубок Європи, Пловдив, Болгарія 3
09-15.05.18 US OPEN SUMO, США, Лонг-Біч 2
10-14.10.17 Горецький Іван-Сергій Сергійович Кубок України, Львів 15
28-30.11.17 Міжнародний турнір, Харків 18
26-27.04.18 Чемпіонат України, Київ 40, командне 3
28-29.04 Врублевська Анастасія Олегівна Всеукраїнський турнір Р.Машуренко (U-23), Луцьк 1
4-5.05.18 Чернишов Юрій Олексійович Чемпіонат України (U-23), Дніпро 21

Тренер Шишкін О. П. (Вільна боротьба) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
28.08-03.09.17 Савицький Антон В’ячеславович Чемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 9
05-07.10.17 Чемпіонат України, Суми 1
10-12.11.17 Чемпіонат Європи, Подгориця, Чорногорія 9
17-21.01.18 Савицький Антон, Турнір Grand Prix, Туніс 17
28.08-03.09.17 Білодід Дар’я ГенадівнаЧемпіонат світу, Будапешт, Угорщина 9
17-19.11.17 Турнір Grand Prix, Гаага, Нідерланди 1
17-21.01.18 Турнір Grand Prix, Туніс 1
06-09.02.18 Турнір Grand Siam, Франція, Париж 1
23-25.02.18 Турнір Grand Siam, Дюссельдорф, Німеччина 1
04-10.09.17 Лю Максим Володимирович Чемпіонат світу серед кадетів, Афіни, Греція 14
04-06.03.18 Чемпіонат України (U-21), Кривий Ріг 3
29-30.09.17 Джелема Артем Володимирович Міжнародний турнір Довбуша, Коломия 5
5-9.02.18 Чемпіонат України (U-23), Полтава, () 5
05-07.10.17 Бабенко Олексій В’ячеславович Чемпіонат України, Суми 15
14-15.11.17 Відкритий кубок України, Суми 7
11.03.18 Відкритий чемпіонат (U-21) м. Києва 1
04-06.04.18 Чемпіонат України, Луцьк 7
4-5.05.18 Чемпіонат України (U-23), Дніпро 3
05-07.10.17 Макуха Олександр ВікторовичЧемпіонат України, Суми 7
26-30.10.17 Чемпіонат Світу, Астана, Казахстан 5
14-15.11.17 Відкритий кубок України, Суми 9
14-15.10.17 Лівач Оксана Василівна Турнір меморіалу В. Стадніка, Хмельницький 1
20-26.11.17 Лівач Оксана, Чемпіонат світу (U-23),Бидгош, Польща 8
5-8.12.17 Лівач Оксана, Кубок України, Бровари 1
5-9.02.18 Лівач Оксана,  Чемпіонат України (U-23), Полтава, 1
23-25.02.18 Лівач Оксана, ХХІІ Київський міжнародний турнір 9
13-27.04.17 Чемпіонат Європи, Каспійськ, Росія 7
14-15.10.17 Кіт Тетяна ОрестівнаТурнір меморіалу В. Стадніка, Хмельницький 2
20-26.11.17 Кіт Тетяна, Чемпіонат світу (U-23),Бидгош, Польща 3
5-8.12.17 Кіт Тетяна, Кубок України, Бровари 1
14-19.02.18 Міжнародний турнір Lady Open, Швеція, Кліппан 2
13-27.04.17 Чемпіонат Європи, Каспійськ, Росія 7

 Тренер Біла М. Р. (Гандбол) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
Сезон 2017-2018 року  ГК “Енергктик – НАЄК” м. НетішинХохлов Артем Андрійович

Чемпіонат України з гандболу серед чоловічих команд Супер ліги

Сезон 2017-2018 року  ГК “Енергктик – НАЄК” м. НетішинКад-Оглу Олег Олегович

Чемпіонат України з гандболу серед чоловічих команд  Супер ліги

9
5 травня 2018 року  ГК “Енергктик – НАЄК” м. НетішинХохлов Артем Андрійович

Кубок України з гандболу серед чоловічих команд

1/16
5 травня 2018 року ГК “Енергктик – НАЄК” м. НетішинКад-Оглу Олег Олегович

Кубок України з гандболу серед чоловічих команд

1/16
5 травня 2018 року ГК “Енергктик – НАЄК” м. НетішинМайківський Сергій Євгенович

Кубок України з гандболу серед чоловічих команд

1/16

 Тренер Стасюк В. А.  Футбол (Жінки) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
04-08.09.17 Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-17 у Вищій лізіКосік Марина Олександрівна

Костопільський «Ліцей» виборов золоті нагороди

1
Сезон 2017-2018р. Вища ліга чемпіонату України з футболу (Жінки)Косік Марина Олександрівна

Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань

4
03-04.05.18 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана ОгієнкаСагановська Євгенія Анатоліївна

Слободянюк Юлія Олександрівна

Стрельбіцька Лілія Іванівна

Лісінська Юлія Євгеніївна 

Яковинена Анастасія Миколаївна

Олійник Уляна Володимирівна

Осташевська  Наталія Сергіївна

Косік Марина Олександрівна

Жогел Анастасія Леонідівна

Малець Вікторія Вікторівна

Гончар Христина Геннадіївна

Петровська  Анастасія Леонідівна

Герман Аліна Валеріївна

Ремарович Яна

Арсенюк Ольга

Городинська   Г. М.            – (PS1-B16)

Тимощук М. І.                     – (Sr1-B16)

Савчук Я. В.         .               – (POa2-B14)

Обласна Універсіада серед ВНЗ м. Хмельницький

1

 Тренер Стасюк В. А. (Велоспорт) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
21-25.03.1817-22.04.18

24-29.04.18

09-12.05.18

Гусельникова Еліна Олегівна1.Осінній чемпіонат України(олімпійські та не олімпійські номери програми) з велосипедного спорту.

2.В місті Ужгород проходив I тур Чемпіонату  України з багатоденної гонки на шосе серед юніорів та юніорок.

3.В місті Львів проходив весняний чемпіонат України на треку серед юніорів та юніорок.

В місті Біла Церква проходив II  тур чемпіонату  України з багатоденної гонки на шосе  серед юніорів та юніорок.

В місті Біла Церква проходив  чемпіонату  України серед юніорок.

33 місце в індивідуальному заліку та 2 місце в командному заліку.

2 місце в командній гонці, 1 місце в Італьянці, 3 місце в груповій гонці Медісон

3 місце в командному заліку

3 місце в командному заліку.

21-25.03.1811-15.04.18

09-12.05.18

Ярошенко Вікторія Юріївна1.Осінній чемпіонат України(олімпійські та не олімпійські номери програми) з велосипедного спорту.

2.В місті Ужгород проходив весняний Чемпіонат України з багатоденної гонки на шосе серед чоловіків та жінок.

3.В місті Одеса проходив чемпіонат України та I тур у гонці Крітеріум  серед чоловіків та жінок.

4.В місті Біла Церква проходив  чемпіонату  України серед жінок.

32

4 місце в командному заліку

3 місце в командному заліку

21-25.03.1824-29.04.18

09-12.05.18

Беляк Дарина Віталіївна1.Осінній чемпіонат України(олімпійські та не олімпійські номери програми) з велосипедного спорту

2. В місті Ужгород проходив I тур Чемпіонату  України з багатоденної гонки на шосе серед юніорів та юніорок.

3.В місті Біла Церква проходив II  тур чемпіонату  України з багатоденної гонки на шосе  серед юніорів та юніорок.

В місті Біла Церква проходив  чемпіонату  України серед юніорок.

32 місце в командному заліку

3 місце в командному заліку

3 місце в командному заліку.

21-25.03.1811-15.04.18

09-12.05.18

Малик Єгор Вікторович1. В місті Ужгород проходив весняний Чемпіонат України з багатоденної гонки на шосе серед чоловіків та жінок.

2. В місті Одеса проходив чемпіонат України та I тур у гонці Крітеріум  серед чоловіків та жінок.

В місті Біла Церква проходив  чемпіонату  України серед чоловіків.

3 місце в командному заліку5 місце в командному заліку

3 місце в командному заліку

21-25.03.1817-22.04.18 Терещенко Ян Миколайович1. В місті Ужгород проходив I тур Чемпіонату  України з багатоденної гонки на шосе серед юніорів та юніорок.

2. В місті Львів проходив весняний чемпіонат України на треку серед юніорів та юніорок.

6 місце в командному заліку.8 місце в гонці спринт

Тренер Алєксєєв О. О. (Настільний теніс) 

Дата  ПІБ спортсмена, назва змагань, місто  Місце
13-17.11.2017 Братейко Соломія ВолодимирівнаЧемпіонат України 2017 року серед молоді 1996 р. і молодше. м. Київ. 1-місце особисті змагання серед дівчат.
13-16.12.2017 Братейко Соломія ВолодимирівнаКубок України А.М. Басіної з настільного тенісу м. Суми. 1-місце особистий жіночий розряд.
27.02.-03.03.2018 Братейко Соломія Володимирівна Чемпіонат України серед дорослих м Чернігов. 1-місце змішаний парний розряд1-місце парний жіночий розряд

2-місце особистий жіночий розряд.

07-11.03.2018 Братейко Соломія ВолодимирівнаЧемпіонат Європи серед молоді до 21 року. (Білорусь) м. Мінськ. 1-місце парний жіночий розряд.
29.04.-06.05.2018 Братейко Соломія Володимирівна54-й Командний Чемпіонат Світу (Шведція) м. Хальмстад. 5-місце командний розряд.
05-08.10.2017 Надольний Юрій СергійовичІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 8-місце командний розряд
19-22.12.2017 Надольний Юрій СергійовичІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Суми 5-місце командний розряд
27.02.-03.03.2018 Надольний Юрій СергійовичЧемпіонат України серед дорослих м Чернігов. 10-місце особистий розряд чоловіки.
16-18.03.2018 Надольний Юрій Сергійович ІІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 5-місце командний розряд
04-06.05.2018 Надольний Юрій СергійовичІV тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Львів 5-місце командний розряд
25.05.2018 Надольний Юрій СергійовичУніверсіада області 2018 року серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут. м. Кам’янець-Подільський 1-місце змішаний парний розряд1-місце парний чоловічий розряд

1-місце особистий чоловічий розряд.

05-07.10.2017 Підлипна Ірина ІгорівнаІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Суми 3-місце командний розряд
21-24.12.2017 Підлипна Ірина ІгорівнаІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 2-місце командний розряд
04-07.04.2018 Підлипна Ірина ІгорівнаІІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Львів 2-місце командний розряд
10-13.05.2018 Підлипна Ірина ІгорівнаІV тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 2-місце командний розряд
05-08.10.2017 Яремчук Дмитро МихайловичІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 9-місце командний розряд
13-17.11.2017 Яремчук Дмитро МихайловичЧемпіонат України 2017 року серед молоді 1996 р. і молодше. м. Київ.

 

3-місце парні змагання серед юнаків,2-місце змішаний парний розряд,

2-місце командні змагання серед юнаків.

10-місце особисті змагання серед юнаків.

13-16.12.2017 Яремчук Дмитро МихайловичКубок України А. М. Басіної з настільного тенісу. м. Суми. 8-місце особистий чоловічий розряд.
19-22.12.2017 Яремчук Дмитро Михайлович ІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Суми 7-місце командний розряд
16-18.03.2018 Яремчук Дмитро МихайловичІІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Чернігів 7-місце командний розряд
04-06.05.2018 Яремчук Дмитро МихайловичІV тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд, сезону 2017 – 2018 рр. «СУПЕР ЛІГА» м. Львів. 7-місце командний розряд
25.05.2018 Яремчук Дмитро МихайловичУніверсіада області 2018 року серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут. м. Кам’янець-Подільський 1-місце змішаний парний розряд1-місце парний чоловічий розряд

2-місце особистий чоловічий розряд.

13-17.11.2017 Налісніковська Олена ОлександрівнаЧемпіонат України 2017 року серед молоді     1996 р. і молодше. м. Київ. 2-місце парні змагання серед дівчат,3-місце змішаний парний розряд,

2-місце командні змагання серед дівчат.

10-місце особисті змагання серед дівчат.

13-16.12.2017 Налісніковська Олена Олександрівна Кубок України А.М. Басіної з настільного тенісу. м. Суми 2-місце особистий жіночий розряд.
24.12.2017 Налісніковська Олена ОлександрівнаКубок Хмельницької області.

м. Красилів.

1-місце особистий розряд.
25.05.2018 Налісніковська Олена ОлександрівнаУніверсіада області 2018 року серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут. м. Кам’янець-Подільський 1-місце змішаний парний розряд1-місце парний жіночий розряд

2-місце особистий жіночий розряд.

10.05-13.05.2018 Ткачук Артем Олександрович Чемпіонату України І ліга з бадмінтону 2018 року. м. Миколаїв 2-місце командний розряд
12.05.2018 Жилюк Костянтин Леонідович Відкритий рейтинговий турнір з бадмінтону. (Польща) м.Ченстохова 3-місце парний розряд

 Тренер Гуска М. Б. (Боротьба самбо)

Дата  ПІБ спортсмена, назва змагань, місто  Місце
29.09-01.10.2017 Дзекан Олександр МиколайовичГремячев Мирослав Олегович

Марчук Ярослав Анатолійович

Кляпка Уляна Вікторівна

Чемпіонат України з боротьби кураш,  м. Хмельницький

21

3

1

01-04.10. 17р.  Кляпка Уляна ВікторівнаЧемпіонат Європи з боротьби кураш, Туреччина. 2
21-23.03. 2018 Кляпка Уляна ВікторівнаВострєнков Сергій Володимирович

Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед дорослих, м. Львів

11
21-23.03. 2018 Вострєнков Сергій ВолодимировичДзекан олександр Миколайович

Гремячев Мирослав Олегович

Снєгов Олександр Сергійович

Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед молоді, м. Львів

12

3

4

28-30.04. 2018 Дзекан Олександр МиколайовичСнєгов Олександр Сергійович

Кляпка Уляна Вікторівна

Кубок України з боротьби кураш, м. Київ

23

3, 1

05-06. 04. 218 Чемпіонат України з дзюдо до 21 рокум. Луцьк

Вострєнков Сергій Володимирович

Чемпіонат України з дзюдо до 21 року м. Луцьк

  

7

Тренер Авінов В.Л. (футбол, фут зал (чоловіки))

Дата  ПІБ спортсмена, назва змагань, місто  Місце
Сезон2017-2018р.р Подлюк Артур АндрійовичФутзал

Екстра ліга

СК «Сокіл» м. Хмельницький

4
Сезон2017-2018р.р Кручек Богдан ОлександровичФутзал

Екстра ліга

СК «Сокіл» м. Хмельницький

4
Сезон2017-2018р.р Рябоконь Віталій ВолодимировичФутзал

Перша Ліга

Епіцентр К-10

Груповий етап
Сезон2017-2018р.р Філь Сергій ЯковичФутзал

Ліга Kelme (Вища ліга Молдови)

2
Сезон2017-2018р.р Хамелюк Владислав РуслановичФутбол

Прем’єр ліга України

м. Одеса

12
Сезон2017-2018р.р Гресь Владислав ВікторовичФутбол

Друга ліга України

ФК «Поділля»

м. Хмельницький

9
Сезон2017-2018р.р Бакінський Ілля ОлександровичФутзал

«Продексім»

м. Херсон

1

 Тренер Козак Є. П. (Волейбол, чоловіки)

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
14-15.10.2017 К-ПНУ імені Івана ОгієнкаНаложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

 м. Кам’янець-Подільський відкритий обласний турнір до дня аграріїв

1
8-10.12. 2017 К-ПНУ імені Івана ОгієнкаНаложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

Вієцький Дмитро Олександрович

м. Дунаївці відкритий обласний турнір пам’яті Віктора Борковського

 
Сезон2017-2018р.р ВК «Серце Поділля»Наложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

 Чемпіонат України супер ліга м. Вінниця

Сезон2017-2018р.р Краєвський Віктор ОлександровичРуденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

Чемпіонат України супер ліга м. Вінниця

5
31.05-03.06.2018 Наложний Олександр Генадійович4 тур чемпіонату України з волейболу пляжного 2018р. серед чоловічих команд 9
2017-2018 «Локомотив» м. ХарківКучер Віталій Олегович,

Плотницький Олег Юрійович

Кубок України 1/2

2
Сезон2017-2018р.р «Новатор» м. ХмельницькийВієцький Дмитро Олександрович

Чемпіонат України супер ліга

 

3
Сезон2017-2018р.р  «Новатор» м. ХмельницькийВієцький Дмитро Олександрович 1/2

«Серце Поділля»

Наложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Кубок України

4

 

2018 Збірна УкраїниПлотницький Олег Юрійович

Вієцький Дмитро Олександрович

Полуян Тимофій Андрійович

 Золота ліга

3 в групі
27-29.04.2018 Збірна УкраїниГоловень Олексій Генадійович

Чемпіонат Європи серед U20 м. Черкаси

3
Сезон 2017-2018 К-ПНУ імені Івана ОгієнкаНаложний Олександр Генадійович

Патратій Вадим Володимирович

Довгий Ілля Ігорович

Мазенко Богдан Олександрович

Краєвський Віктор Олександрович

Руденко Сергій Володимирович

Головень Олексій Генадійович

Полуян Тимофій Андірйович

Лизанець Станіслав Іванович

Чемпіонат України серед команд вищої «Студентської ліги»

1

 Тренер Петров А. О. (Футбол, чоловіки)

Дата  ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
 2017 рік ФК «Буревісник»Кубок Крупіцького

Середович Роман

Пищаль Вадим

Поляничко Ярослав

Шперчук Дмитро

Ваврик Віталій

3
2018 рік ФК «Буревісник» Середович Роман

Пищаль Вадим

Поляничко Ярослав

Шперчук Дмитро

Ваврик Віталій

Кубок заслуженого тренера з футболу Петрова О.П.

1
2018 рік  «К-ПНУ імені Івана Огієнка»Середович Роман

Пищаль Вадим

Поляничко Ярослав

Шперчук Дмитро

Ваврик Віталій

Універсіада Хмельницької області з футболу

1

Тренер Одайник В. В. (Баскетбол, чоловіки) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана ОгієнкаБабин Валентин Віталійович

Барложецький Роман Миколайович

Заремба Дмитро Олександрович

Ковальчук Іван Володимирович

Кшемінський Станіслав Валентинович

Лупійчук  Андрій Сергійович

Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Студентська баскетбольна ліга Хмельницької області (студентська баскетбольна ліга України) серед чоловічих команд (ІІ етапи) в рамках обласної універсіади.

1
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана ОгієнкаБабин Валентин Віталійович

Барложецький Роман Миколайович

Заремба Дмитро Олександрович

Ковальчук Іван Володимирович

Кшемінський Станіслав Валентинович

Лупійчук Андрій Сергійович

Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Студентська баскетбольна ліга України дивізіон Захід.(Стикові ігри).

3
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана ОгієнкаФедоряк Василь Олександрович

Кращий нападник дивізіону ЗАХІД.

 

 
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-1Барложецький Роман Миколайович

Яремій Роман Олегович

Федоряк Василь Олександрович

Відбірковий етап кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд Хмельницької області. м. Кам’янець-Подільський

1
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-2Бабин Валентин Віталійович

Ковальчук Іван Володимирович

Лупійчук Андрій Сергійович

Відбірковий етап кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд Хмельницької області. м. Кам’янець-Подільський

2
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-1Барложецький Роман Миколайович

Яремій Роман Олегович

Федоряк Василь Олександрович

Фінал дивізіону кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд. м. Львів

2
Сезон 2017-2018 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка-2Бабин Валентин Віталійович

Ковальчук Іван Володимирович

Лупійчук Андрій Сергійович

Фінал дивізіону кубку України з баскетболу 3х3 серед студентських команд. м. Львів

5
Сезон 2017-2018 року БК «StarLife» м. Чернівці.Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Барложецький Роман Миколайович

Західний регіон Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

2
Сезон 2017-2018 року БК «StarLife» м. Чернівці.Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Кубок України з баскетболу.

1/8
03.02.2018 року БК «StarLife» м. Чернівці.Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Етап зимового кубку України з баскетболу 3х3 «KHMELNITSKIY WINTER CUP» (чоловіки), м. Хмельницький

1
03.02.2018 року БК «StarLife» м. Чернівці.Федоряк Василь Олександрович

Яремій Роман Олегович

Етап зимового кубку України з баскетболу 3х3 «KHMELNITSKIY WINTER CUP» (мікст), м. Хмельницький

1

 Гордєєва Л. П (Баскетбол, жінки) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
18-19.04.2018 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана ОгієнкаСваричевська Вероніка Олександрівна

Варик Віта Петрівна

Гричишина Юлія Олександрівна

Кушнір Каріна Володимирівна

Загребельна Наталія Віталіївна

Заяць Христина Миколаївна

Стрельбіцька Лілія Іванівна

Мельник Лілія Петрівна

Кондратюк Христина Вікторівна

Олійник Юлія Юріївна

Малець Вікторія Вікторівна

Жогел Анастасія Сергіївна

Універсіада Хмельницької області з баскетболу серед жіночих команд.

1

 Тренер Мазур В.Й. (Спортивна боротьба) 

Дата ПІБ спортсмена, назва змагань, місто Місце
29.09-01.10.2017 р. Лутанюк Олег (66 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  юніорів м.Хмельницький. 3
29.09-01.10.2017 р. Рудов Владислав (90 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  юніорів м.Хмельницький. 2
29.09-01.10.2017 р. Рудов Владислав (АБС кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  юніорів м.Хмельницький. 1
29.09-01.10.2017 р. Лутанюк Олег (66 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  дорослих м.Хмельницький. 5-8
29.09-01.10.2017 р. Рудов Владислав (90 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  дорослих м.Хмельницький. 9
29.09-01.10.2017 р. Петруньков Олександр (100 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед  дорослих м.Хмельницький. 3
29.09-01.10.2017 р. Рудов Владислав (АБС кг.)  – Чемпіонат України з боротьби кураш серед дорослих м.Хмельницький. 1
11.11. 2017 р.  Сулятицький Станіслав – міжобласний турнір з вільної боротьбиприсвячений памʼяті тренера-викладача Олександра Гринчука, м. Борщів. 1
11.11. 2017 р.  Рудов Владислав – міжобласний турнір з вільної боротьбиприсвячений памʼяті тренера-викладача Олександра Гринчука, м. Борщів. 2
22-25.03.2018 р. Рудов Владислав (80 кг.)  – Чемпіонат України з боротьби на поясах «Алиш» м.Львів. 3
30.04.2018 р. Сельський Костянтин (66 кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 5-8
30.04.2018 р. Рудов Владислав (90 кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 9
30.04.2018 р. Лутанюк Олег (100 кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 5-8
30.04.2018 р. Петруньков Олександр (+100 кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 3
30.04.2018 р. Петруньков Олександр (АБС кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 3
30.04.2018 р. Ковальчук Ірина (63 кг.)  – Особиста першість Кубку України з боротьби кураш серед  дорослих м.Київ. 3