Райтаровська Ірина Валентинівна

Народилась 19 січня 1970 в м. Актюбінськ (Республіка Казахстан).

У 1992 році закінчила Актюбінський педагогічний інститут імені Х. К. Жубанова і отримала  вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури (Диплом, серія УВ № 666613).

У 2006 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання (Диплом, серія ХМ № 30194795).

Науково-педагогічний стаж – 16 років. З 2003 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті фізичної культури (викладач, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор).

Нагороджена:

Грамота «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну роботу з підготовки національних кадрів, розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди 60-річчя з дня утворення факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», 2009 р.

Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2014 р.

Подяка Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України, № 273, 2017 р.

Грамота Хмельницької обласної Ради «За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток університету, підготовку висококваліфікованих фахівців, популяризацію фізичної культури, спорту, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя з дня утворення факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», 2019 р.

Список наукових праць.

Електронна пошта: raitarovska@kpnu.edu.ua

Дисципліни:

Теорія і методика викладання плавання;

Теорія і методика плавання;

Спортивно-педагогічне вдосконалення (дзюдо).

Публікації в електронних журналах та платформах електронної

літератури