30-31 cічня 2021 року в місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.) у спортивному залі Дніпропетровського державного технічного університету проходив V тур XXX Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020/2021 років.

Приємно відзначити, що студентки факультету фізичної культури Ориш Діана (номер 7), Лазуренко Єлизавета (номер 9), Ковальчук Дарина (номер 11), Павляшик Ольга (номер 4), Якушева Валерія (номер 10), Воротниченко Валентина (номер 13) у складі команди Білозгар-Медуніверситет (м. Вінниця) вибороли 4 очки й утримують одноосібну лідируючу позицію в Чемпіонаті із загальною сумою очок 31.