ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ

19-21 квітня 2019 р. у місті Салоніки (Греція) відбувся чемпіонат Європи з боротьби Кураш серед дорослих. В змаганнях взяли участь більше 150 учасників із 13 країн, серед яких студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Золоту нагороду у ваговій категорії 81 кг виборов Олексій Жижанов. Олексій провів чотири сутички, стартував зі швидкої перемоги над представником з Грузії. У другій сутичці здобув перемогу над колегою по команді українцем Сергієм Гурою (м. Київ), у півфіналі переміг господаря турніру, а у фіналі достроково переміг представника Молдови – чемпіона світу з самбо Юрія Леца.

Срібло отримав Мирослав Гремячев у ваговій категорії 73 кг. Спортсмен провів три сутички, перемігши представника Німеччини, у півфіналі здобув перемогу над представником Грузії. У важкій боротьбі, в наслідок якої отримав травму, поступився представнику з Греції.

Вітаємо спортсменів з чудовим результатом, бажаємо подальших успіхів.