Срібло міжнародного турніру! Футзал

23-24 грудня у м. Новодністровськ проходив міжнародний турнір з футзалу “Кубок Енергетика 2017 “. Участь у турнірі брала і “Фортеця-К-ПНУ”. Десять команд виборювали звання найкращого.
З групи “Фортеця-К-ПНУ” вийшла з другого місця, де у півфіналі наші футзалісти зустрічались з місцевою командою ФСК “Новодністровськ”, які доречі виступають у Другій лізі України з футзалу. Ведучи в рахунку по ходу гри наша команда не змогла втримати перевагу, в підсумку була зафіксована нічия 2:2. У пробитті пенальті “Фортеця” виявилась влучнішою. Удари Муляра і Хамелюка досагли своєї цілі. Також слід відзначити вдалу гру нашого ворота Білика, який парирував два з трьох ударів суперника.
У фіналі зустрічається “Фортеця” і “Бершадь”.
Наші футзалісти одразу заволоділи ініціативою і в дебюті матчу Білик віддав передачу через весь майданчик, вивів Муляра на побачення з воротарем суперника 1:0. Після цього голу перевага “Фортеці” стала ще більшою, створивши ще кілька небезпечних моментів біля воріт суперника команди пішли на перерву.
В середині другого тайму Тимощук вдало асистував Хамелюку і той подвоїв перевагу 2:0. Одразу після пропущеного голу Бершадь перейшла на гру з п’ятьма польовими гравцями. За дві хвилини до завершення гри наш гравець в спірному моменті отримав другу жовту картку і був вилучений з майданчика. Суперник посилив тиск на наші ворота і домігся свого 2:1.
Розвязка матчу стала справжньою драмою, з пять секунду до завершения гри Бершадь вдало розіграли аут і зрівняли рахунок 2:2.
У післяматчевих шести метрових ударах фортуна посміхнулась більш досвідченій команді Бершадь, які і здобули Кубок переможців.
“Фортеця” гідно представила наше місто на цих міжнародних змаганнях, і показала високий рівень. Одразу двоє гравців отримали звання кращого. Кращий бомбардир Хамелюк В., Кращий гравець змагань Білик О. (воротар)
Дякуємо за підтримку усім хто долучився до виступу нашої “Фортеці”, а саме: І. Стасюку, Р. Сулімко, О. Сич, Р. Хамелюку, В. Трушеву.

Тренер Віталій Авінов