Згадали колегу! Волейбол турнір пам’яті Олександра Чміля!

Згадали викладача
18 травня у спортивній залі №2 К-ПНУ вже вдруге відбувся турнір памяті Олександра Чміля з волейболу серед чоловічих команд. На відкритті змагань головний організатор Євген Козак згадав про колегу як висококласного спортсмена та викладача кафедри фізичнгого виховання, а усі присутні вшанували волейболіста хвилиною мовчання на честь якого і зібрались. Хоч завітали лише три команди, проте найсильніші і змагання видались яскравими та з боротьбою, були і певні рокіровки та зміни у складах команд. Так, чемпіони України серед аграрних вишів І-ІІ р.а. команда коледжу ПДАТУ на чолі з Ігорем Кузенко мали вигравати у своїх старших колег з університету. Ведучи 2:1 у четвертій партії 18-15, поступились і довелось грати вирішальну партію, в якій постійно наздоганяли, а наприкінці вирвались вперед 14-12, проте переможного мяча таки не забили, натомість пропустили 4 від суперника 14-16 і поразка 2:3. З командою «Аматори», за яку виступало і троє новачків-абітурієнтів з хмельницького «Новатора», що планують вступати до лав К-ПНУ було навпаки: дві програні перші партії та дві партії взяті, що знову перевели гру у додатковий сет. Але і тут підопічні Володимира Сінкевича, що грали без двох ключових гравців, поступились 2:3 і здобули ІІІ місце. Третій фінальний матч камянецького дербі затягнувся аж до пізнього вечора, але тріумфували 3-0 діючі чемпіони міста збірна ПДАТУ, за яку виступав і випускник К-ПНУ Володимир Комаров, а донька якого Тетяна Комарова тренує команду-чемпіонів. Кубок за друге місце отримали  «Аматори» тренер Микола Прозар.

Be the first to comment