НЕ ЗНІТИЛИСЬ У ПЕРШІЙ СТОЛИЦІ!

Бадмінтон

2-5 травня у Харкові вібулась фінальна частина ХІІІ літньої Універсіади з бадмінтону. Вперше на таких змаганнях побували і студенти К-ПНУ. Четвірка наших студентів Костянтин Жилюк, Артем Ткачук, Лілія Стрельбіцька та Віта Варик захищали честь не тільки вишу, а й області. Змагання проходили у 5 розрядах, особистих та парних видах за підсумками яких і визначались переможці. Серед 17 представлених вузів України команда К-ПНУ здобула 191 очко і опинилась на ІІІ сходинці, пропустивши вперед харківських політех та миколаївський університет кораблебудування. Серед усіх 14 обласних команд Хмельницька область стала 7. Як для першого разу цілком пристойно.

Все розпочалось із мікстових пар, де наші пробились до 16 кращих, а це вже нарахування очок… Хлопці як могли боролись і за себе і за дівчат, і дали непоганий заділ… Так пара Жилюк-Варик перемогли сильних Колесника-Нікітенко з Дніпропетровська і змогли увійти до 12 найкращих, Ткачук-Стрельбіцька здобули 15 місце… хоча боролись за 13-ку із львівською парою, але поступились 19-21, 19-21… Усього було 28 пар…
Далі продовжились змагання у парах, тут наша надія була на наших хлопців, які боролись як могли, але на жаль матч за бронзу програли Дніпровському дуету Булденко-Степанець… Тому лише 4 місце, у дівчат 9 місце, які переграли Сумську пару з Держ універу та Львівську команду з Політехніки, змагались 14 пар, в особистих змаганнях був прогрес порівняно із посівом…Костянтин Жилюк став 6, Артем Ткачук – 7, Лілія Стрельбіцька 13, Віта Варик 22 із 28 учасників.
Тому перший вояж до Харкова можна вважати вдалим, але на досягнутоиму зупинятись не збираємось!!! До слова із 14 команд ми посіли 7 сходинку серед областей, серед вузів – ІІІ,  і у своїй категорії здобули перше місце… Підримували і вболівали за команду Олександр Алєксєєв та Дмитро Бойко

Результати. Підсумкова таблиця ХІІІ літньої Універсіади України.

1 місце Харківська область-1 371

Національний університет кораблебудування 401
  Миколаївський національний університет 53
  Миколаївський національний аграрний університет 64