Волейбол найвищого рівня – увосьме чемпіони!

2-5 травня у місті над Смотричем вперше відбувся фінал Вищої студентської ліги України з волейболу. Звання найкращих виборювали студенти вузів НУВГП (Рівне), К-ПНУ, ЛДУФК (ЛЬВІВ), ТНПУ (Тернопіль).

Місцеві університету ПДАТУ, на базі якого і проходили ігри та господарі К-ПНУ забезпечили гарну атмосферу проведення змагань на належному рівні, А студенти віддячили високоякісним волейболом і оформили чергове чемпіонство. Єдину партію віддали львів’янам у стартовому матчі, але надалі брали гору, тому 3-1, проти ровенчан 3-0, і у заключному матчі проти тернополян 3-0. В особистих нагородах відзнаки отримали мсмк Дмитро Шоркін, як найкращий нападник, та мсу Вадим Патратій – найкращий ліберо (захисник)

Тренер команди Євген Козак поділився враженнями і дав коментар:
чемпіонат видався досить складним, зазнали поразки у першому турі від ЛДУФК, що відбувався у Рівному (мабуть єдина за останні три роки), також відбулось оновлення команди 5 нових чоловік додалось, але вже на фінальний тур зібрались на 90% найсильнішим складом, адже попередній тур грали без Олега Плотницького, Дмитра Шоркіна. Фінал виявився досить цікавим, не було прохідних ігор, можливо трішки Тернопіль сказався слабшим, але це перша команда, що забезпечила місце у фіналі. Всі тренери зазначили про гідне проведення фіналу.
У першому матчі (фіналу) грали проти львівян: хлопці вже самі розуміли, що суперники серйозний, сказалось і те, що лідер команди Олег Плотницький одразу з дороги з коліс прибув на матч з Харкова (потягом до Хмельницького, а далі машиною), то може він не показав той рівень майстерності яку він повинен показувати, але суперник був достойний не випадково першу партію програли, втома гравців, закінчення сезону, травми також позначились, Дмитро Вієцький не грав.
Далі була гра з командою Рівного –
Вони розпочинали з першого місця, тому програвати не можна було. Це був по суті фінальний матч за титул, тобто ключова гра цього фіналу. Матч був напруженим, про що говорить вже перша партія 26-24.
ФВУ (федерація волейболу України) довірила провести фінальну частину у нашому місті. але
Досить не просто ми виборювали право, щоб проводити фінал, але таки досягли потрібного. Хочеться висловити подяку вболівальникам за гарну підтримку, яка досить приємно вразила. Вдома завжди грати відповідально. Окрема подяка ректору та деканові, що були на іграх, підтримували та вручали нагороди.
Місто ще такого високого рівня волейболу не бачило. Адже багато майстрів зібралися в одному місці і в один час. Було на що подивитись.
бажано щоб дитячі школи працювали, адже доводиться запрошувати людей з інших міст, а вихованців поки що бракує.
Попереду Універсіада. Основою студентської збірної у китайському Тайбеї будуть наші студенти серед яких Олег Плотницький, Дмитро Шоркін, Олексій Головень, Дмитро Вієцький, Олександр Наложний та інші.

І на завершення хочу сказати:
– Ми довели, що можемо проводити подібні заходи у себе в місті. Усім все сподобалось були задоволені прийомом. Гості Проживали у приватних готелях. У планах зареєструвати Рекорд України поспіль 8-разового виграшного чемпіонства… але хлопці замахнулись на 10-ку. Тому є гарний стимул і цілком реально провести фінал знову у нашому місті.
Фото Сергій Єрмаков

Be the first to comment