Безпрограшна хода «Фортеці» – К-ПНУ.

Відбулись чергові матчі Чемпіонату міста з футзалу. В п’ятницю «Фортеця» – К-ПНУ-2 в запеклій боротьбі переграла команду Авто-Street 6:5, в свою чергу «Фортеця» – К-ПНУ-1 розгромила команду Vita-Corda з рахунком 17:1 . У суботу «Фортуна» не встояла перед шаленим натиском «Фортеці» К-ПНУ-2 у підсумку заслужена перемога студентської команди 12:4. Підтримали своїх колег і гравці «Фортеці» К-ПНУ-1 і переграли «Епіцентр» 6:1. Недільний тур закінчився з такими результатами «Фортеця» К-ПНУ-2 зіграла у нічию з командою «Руські фільварки» 1:1 і заслужено закріпились на третьому місці, маючи в своєму активі 11 очок. Рекорди результативності б’є «Фортеця» – К-ПНУ-1 , впевнено перегравши ДЮСШ-2 з рахунком 19:0 і з 15-ма пунктами одноосібно посідає перший рядок турнірної таблиці з різницею м’ячів 56:5.

Тренер команди, викладач кафедри спорту і спортивних ігор Віталій Авінов

“Фортеця К-ПНУ – 2” та “Фортеця К-ПНУ – 1” +  календар ігор…