Настільний теніс! Переможці ІІ туру Клубного чемпіонату України!

ВПЕВНЕНО ДО ФІНАЛУ

9-11 грудня у Львові відбувся ІІ тур Клубного чемпіонату України (Регіональної ліги) з настільного тенісу, конференція «Захід». Збірна команда «Кам’янець-Подільський-ДЮСШ №1» у групі «А» не залишила шансів на перемогу опонентам і вийшла до фіналу з першого місця. Цього разу команду значно підсилив тренер-викладач кафедри спорту і спортивних ігор нашого університету Олександр Алєксєєв. Очки команді також принесли магістр факультету фізичної культури Андрій Домбровський, Олексій Гаджула, Влад Пилипенко. Інша місцева команда, що грала у Жовкві – «Фортеця» (капітан Андрій Ісаєв) у групі «Б» посіла 5 сходинку і також пробилась до фіналу.

Побажаємо спортсменам у наступному турі так само здолати усіх суперників і подальших перемог як у житті, так і в спорті!!!!