Неймовірний старт! Футбол, студентська ліга

У вівторок 11 жовтня 2016 року студентська футбольна команда “Фортеця-КПНУ” стартувала в ХVI чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ. В гості завітали студенти з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наші футболісти виявились не надто гостинними, адже у ворота суперника влетіло вісім м’ячів, натомість воротар “Фортеці-КПНУ” не пропустив жодного. img_8551
Забитими голами відзначилися: Олег Зубик, Андрій Тимчук, Владислав Тимощук, Ростислав Морозов, Олександр Заковоротний, дубль зробив Олександр Гладиш, а жирну крапку у матчі поставив Роман Радзівон розкішним ударом у дев’ятку, після чого суддя одразу дав фінальний свисток. 8:0 – неймовірний старт нашої футбольної команди!
Наступну гру “Фортеця-КПНУ” проведе 19 жовтня у м. Тернополі з командою ФК “Тернопіль-Педуніверситет”

Тренер команди, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Іван Стасюк