Квест! “Туристичними стежками”

26 травня в університеті відбувався квест – туристичними стежками міста!
Факультет фізичної культури представляло дві команди “UNO” та “БЕМС”! Командам пропонувалось розгадати зашифровані історичні та популярні об’єкти серед туристів та мешканців міста, капітани отримали маршрутні листи, вказівки від організаторів, провели жеребкування і розпочали пригоди! Ті, хто вже у подібних заходах брав участь їм орієнтуватись було легше і все чітко виконати за доволі короткий час, що і зробили студенти із першої команди “УНО” (Дмитро Гулеватий, Олександр Пінтак, Людмила Гулай, Костянтин Райтаровський та Дмитро Бойко на все про все вони затратили 21 хв. і стали чемпіонами з екстримально-інтелектуальної гри! Зовсім трішки секунд забракло для іншої команди, які відстали на 30 секунд від срібних призерів – збірної команди економічного факультету, але враховуючи, що у команді “БЕМС”, грали першокурсники, більшість з яких були не місцевими і дебютували у подібному заході, то доволі прийнятний результат і почесна третя сходинка! За команду грали: Анна Ареф’єва, Сергій Зірчик, Каріна Герасімова, Ярослав Дзидз, Юлія Лискун та Владислав Потерайко! Після гри ще багато вражень та емоцій залишилось у гравців, тому все вдалось і величезна подяка організаторам гри, в особі Миколи Кужеля та його підопічних з педагогічного факультету!