Баскетбол 3*3. Фінал. Західний регіон. Чоловіки

17 травня 2016 року у місті Чернівці в спортивно оздоровчому комплексі ФОК Олімпія, вул. Воробкевича, 6., проходили зональні змагання студентського Кубку України (IV Студентських спортивних ігор України) серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут з баскетболу 3х3 серед чоловіків та жінок.

В яких приймали участь команди вищих навчальних закладів (чоловіки, жінки), які посіли І-ІІІ місця в регіональному етапі Кубку (обласні Спортивні ігри серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут) а саме:

1. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;
  2. Тернопільський національний економічний університет-1;
  3. Тернопільський національний економічний університет-2;
  4. Луцький національний технічний університет;
  5. Національний університет «Львівська політехніка»;
  6. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича-1;
  7. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича-2;
  8. Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету;
  9. Ужгород.баск ком

Методом жеребкування команди були поділені на дві підгрупи, до першої підгрупи з п’яти команд потрапили:

1. Луцький національний технічний університет;
  2. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича-2;
  3. Національний університет «Львівська політехніка»;
  4. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича-1;
  5. Тернопільський національний економічний університет-1.

До другої підгрупи входили команди:

1. Тернопільський національний економічний університет-2;
  2. Ужгород;
  3. Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету;
  4. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

В ході безкомпромісної боротьби з першої підгрупи до півфіналу вийшли: Тернопільський національний економічний університет-1, а другу путівку здобула команда національного університету «Львівська політехніка». З другої підгрупи путівки до півфіналу вибороли: команда з Ужгороду, та команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

В півфіналі зустрілися команди:

1. Ужгород – НУ «Львівська політехніка».
  2. ТНЕУ-1 – К-ПНУ імені Івана Огієнка.

В першому півфіналі команда з Ужгороду без особливих проблем здолала НУ «Львівська політехніка» з рахунком 11:4 та оформили вихід до фіналу.

В другому півфіналі інтрига трималась до останніх хвилин і з перевагою в одне очко перемогу здобули гравці К-ПНУ імені Івана Огієнка здолавши опір ТНЕУ-1 із загальним рахунком 11:10 і оформили вихід до фіналу де на них чекала команда з Ужгороду.

В матчі за третє місце зустрілись команди ТНЕУ-1 та НУ «Львівська політехніка», де в боротьбі перемогу здобули гравці ТНЕУ-1 з рахунком 11:9 та посіли третє місце.

У фіналі зустрілися команди Ужгорода та К-ПНУ імені Івана Огієнка які грали між собою в другій підгрупі, де перемогу здобули гравці з Ужгороду, фінал пройшов в шаленій боротьбі і цього разу команда з К-ПНУ імені Івана Огієнка реабілітувалась за поразку в підгрупі з рахунком 11:9 і посіла перше місце в дивізіоні «Захід», та разом з командами, що посіли перші чотири місця відібрались до фінальної частини змагань, що пройдуть у місті Київі.

У складі команди К-ПНУ імені Івана Огієнка грали такі студенти:

1. Василь Федоряк;
  2. Іван Ковальчук;
  3. Сергій Кшемінський;
  4. Сергій Іосипчук;

Тренер команди Валерій Одайник.баск

Кращим гравцем турніру було визнано гравця команди К-ПНУ імені Івана Огієнка Василя Федоряк студента першого курсу факультету фізичної культури. (на фото у центрі) баск вас ынтерВася Баск

Команда і тренер дякують за підтримку ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергію Копилову, деканові факультету фізичної культури Миколі Солопчуку, завідувачеві кафедри спорту і спортивних ігор Івану Стасюку.