Студенти-борці відзначаються черговими здобутками!

Студенти-борці нашого вишу плідно працюють на міжнародних та українських аренах, здобуваючи різноманітні нагороди.

Так, нещодавно двоє представників КПНУ ім. І. Огієнка повернулись із ІІ туру відбіркових змагань з вільної боротьби до Олімпійських Ігор, що проходив 6-8 травня у Туреччині м. Стамбул, де Тетяна Кіт здобула бронзову нагороду, а Семен Радулов був 23

З нагородами також повернулись наші юніори з чемпіонату Європи (U-18) 8-9 травня, Литва, м. Каунас: Артем Лисюк відзначив День Перемоги особистою перемогою і здобув золоту нагороду, а Леонід Гасюк виборов бронзову медаль!

А вчора завершився Чемпіонат України, який відбувався у м. Хмельницькому 11-12 травня, на п’єдесталі пошани були також і наші славетні борці:

Оксана Лівач – золото;
Ганна Урода – срібло;
Юлія Лавренюк – бронза;
Ілона Семків – бронза.

Усіх спортсменів вітаємо з гарними результатами, зичимо не зупинятись на досягнутому, а йти вперед і прославляти нашу неньку Україну на Олімпіадах та міжнародних змаганнях!