Чемпіонат Європи з боротьби

Латвія, Рига чемпіонат Європи з боротьби

Студентка КПНУ ім. І. Огієнка Тетяна Кіт здобула срібну нагороду!

Так, у ваговій категорії до 55 кг, вона стартувала у кваліфікації, де на туше перемогла Анастасію Краснову з Естонії.

У чвертьфіналі Кіт переборола Роксану Засіну з Польщі (яка, між іншим, була чемпіонкою Європи 2013 року) з рахунком 2:0.

За вихід у фінал Тетяна не залишила шансів суперниці з Білорусі Заліні Сідаковій (10:0), яка є срібною призеркою чемпіонату світу серед спортсменів до 23-х років.

І нарешті у фіналі українка зазнала поразки від росіянки Ірини Ологонової – 4:6.

кіт 6 бор кіт кіт3 кіт5 кіт 2 кіт 4
А серед чоловіків наш Семен Радулов став бронзовим призером з вільної боротьби у вазі до 65 кг!

Радулов почав з кваліфікації, де з рахунком 10:0 здолав Філіпа Новачкова з Болгарїі.

Потім на туше Семен переміг бронзового призера Середземноморських ігор македонця Деяна Мітрова (10:1).

Але у чвертьфіналі українець поступився чемпіону світу та Панамериканського чемпіонату, чемпіону Європи U23, срібному призеру Європеських Ігор Франку Чамісо Маркесу з Італії (4:17).

Однак, Радулов отримав шанс узяти участь у втішному турнірі, де він спочатку переборов Стівена Графа зі Швейцарії (10:0).

Останнім суперником Семена був Агахусейн Мустафаєв з Азербайджану. І українець свого досягнув, вигравши на туше (хоча на той момент за очками програвав 4:5).

Зичимо подальших перемог на міжнародних аренах!