Майстри спорту (СРСР і України) – випускники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка


з/п
Прізвище, ім’я, по батькові Рік виконання нормативу Вид боротьби
1. Пласконіс Володимир Пилипович 1959 Класична
2. Байцер Володимир Павлович 1968 Класична
3. Суконко Іван 1977 класична
4. Додохов Олександр 1980 Вільна
5. Могученко Олена   Самбо
6. Ніколайчук Ольга Петрівна 1991 Самбо
7. Демченко Оксана 1991 Дзюдо
8. Чистякова Марина Олександрівна 199.. Самбо
9. Виноградов  Віталій Григорович 1995 Самбо
10. Ріпа Роман Володимирович 199.. Самбо
11. Полюк Марія Іванівна 1995 Самбо
12. Бубон Олександр Степанович 199.. Самбо
13. Мазур Василь Йосипович 1999 Самбо
14. Нікітюк Оксана Леонідівна 1999 Самбо
15. Левицька Альона Олександрівна 1999 Самбо
16. Левковська Ольга Андріївна 2003 Вільна
17. Козак Наталя Володимирівна 2006 Вільна
18. Шарапов Олег Олександрович 2006 Бойове самбо
19. Добровольський Віталій Васильович 2007 Бойове самбо
20. Губеліт Альона Ярославівна 2008 Боротьба на поясах
21. Пасенко Дмитро Васильович 2008 Боротьба на поясах
22. Якобчук Світлана Володимирівна 2008 Боротьба на поясах
23. Полінська Тетяна Анатоліївна 2006 Боротьба на поясах
24. Діброва Владислав Володимирович 2010 Дзюдо
25. Кречун Сергій Сергійович 2012 Вільна
26. Демчишин  Владислав Олександрович 2013 Бойове самбо
27. Загробський Іван Вікторович   Вільна
28. Діденко Владислав Миколайович 2010 Дзюдо
29. Расуєв Рустам Магомедович 2016 Вільна

 

№ з/п  ПІБ Рік виконання Вид боротьби
1 Самотюк Юрій Сергійович 2011 Кураш
2 Швець Андрій Вікторович 2013 Кураш
3 Снятинський Ігор Олександрович 2013 Кураш
4 Джура Юрій Вікторович 2013 Самбо (бойове)
5 Стець Сергій Олександрович 2014 на поясах Алиш
6 Петруньков Олександр Олександрович 2014 Кураш
7 Сікора Роман Олександрович 2014 Кураш

Орін Андрій – МСУ з боротьби на поясах Алиш (гравець регбі Хмельницької
обл.)
Крамар Наталія – МСУ з боротьби на поясах Алиш (тренер, спортсменка)
Федорак Олександр – МСУ з боротьби кураш (Вчитель, тренер)