Спортивні досягнення

2011-2012 навчальний рік

Зантарая Георгій – Кубок Європи, Німеччина – 2 місце
Кіндзерська Ірина – Этап Кубка Світу, Португалія -3 місце
Кіндзерська Ірина – Кубок Світу, Казахстан – 3 місце
Макуха Іванна – Этап Кубка Світу, Узбекистан – 3 місце
Зантарая Георгій – Чемпіонат Європи, Словенія – 1 місце
Кіндзерська Ірина – Этап «Гран-Прі», ОАЭ – 3 місце
Ньябалі Кеджау – Чемпіонат Європи, Росія – 2 місце
Макуха Іванна – Кубок Європи, Росія – 3 місце
Діденко Владислав – Кубок Європи. Київ – 1 місце
Кеджау Ньябали – Кубок України -2 місце
Макуха Іванна – Кубок України -1 місце
Чепуріна Светлана – Кубок України -1 місце

 2012-2013 навчальний рік

Макуха Іванна – Чемпіонат України – 1 місце
Кеджау Ньябали – Чемпіонат України – 1 місце
Діброва Владислав – Чемпіонат України – 2 місце
Зантарая Георгій – Чемпіонат України – 1 місце
Кеджау Ньябали – Чемпіонат України – 2 місце
Кузьмін Петро – Чемпіонат України – 3 місце
Діброва Владислав – Чемпіонат України – 3 місце
Чепуріна Светлана – Чемпіонат України – 1 місце
Макуха Іванна – Чемпіонат України – 1 місце
Кіндзерська Ірина – Чемпіонат України – 1 місце
Макуха Віктор – Кубок Федерації Київа – 2 місце
Кеджау Ньябали – турнир імені Романа Гонтюка – 1 місце
Макуха Іванна – Відкритий Абсолютний чемпіонат України – 3 місце
Кіндзерська Ірина – Відкритий Абсолютний чемпіонат України – 1 місце
Кеджау Ньябали – Чемпіонат Європи, Прага2 місце
Макуха Іванна- Чемпіонат Європи, Прага2 місце
Зантарая Георгій – Турнір серії Continental Open, Польща – 1 місце
Зантарая Георгій – Этап «Гран-Прі», Туреччина – 1 місце
Діденко Владислав – Чемпионат Украины – 1 місце
Макуха Віктор – Чемпионат Украины – 1 місце
Кіндзерська Ірина – Чемпіонат Європи, Будапешт – 3 місце
Зантарая Георгій – Чемпіонат Європи, Будапешт – 3 місце
Кеджау Ньябали- Чемпіонат Європи, Будапешт – 3 місце
Макуха Іванна – ХІ Універсіада – 1 місце
Ярьомка Світлана – ХІ Універсіада – 2 місце
Діброва Владислав – ХІ Універсіада – 3 місце
Діброва Владислав – Кубок Європи, Росія – 2 місце
Макуха Віктор – Кубок Європи, Київ – 3 місце
Чепуріна Світлана – Кубок України – 1 місце
Кеджау Ньябали – Кубок України – 1 місце
Ярьомка Світлана – Кубок України – 2 місце

2013-2014 навчальний рік

Діденко Владислав – Кубок Європи, Угорщина – 3 місце
Георгій Зантарая – Чемпіонат світу, Бразилія – 3 місце
Діденко Владислав – Чемпіонат України – 1місце
Діброва Владислав – Чемпіонат України – 2місце
Макуха Віктор – Чемпіонат світу, Словенія – 3 місце
Зантарая Георгій – I Міжнародній клубний турнір (командний), Казахстан – 2місце
Ньябалі Кеджау- I Міжнародній клубний турнір (командний), Казахстан – 2місце
Макуха Віктор – II Всеукраїнський командний турнір – 1місце
Храмова Юлія – Чемпіонат України – 3 місце
Гриценко Олена – Чемпіонат України – 3 місце
Зантарая Георгій – Гран-Прі, Корея – 3 місце
Ньябалі Кеджау – Гран-Прі, Корея – 3 місце
Зантарая Георгій – Міжконтинентальний турнір, Росія – 1місце
Зантарая Георгій – Турнір Гранд-Слім – 2місце
Храмова Юлія – Чемпіонат України – 2 місце
Гриценко Олена – Чемпіонат України – 1 місце
Макуха Віктор – Чемпіонат України – 1 місце
Гевондян Шушана – Гран-Прі, Грузія – 3 місце
Зантарая Георгій – Гран-Прі, Грузія – 2 місце
Макуха Віктор – Кубок Європи, Литва – 1 місце
Храмова Юлія – Відкритий Кубок України – 3 місце
Гриценко Олена – Відкритий Кубок України – 2 місце
Кіндзерська Ірина – Відкритий Контенентальний Кубок, Іспанія – 3 місце
Ньябалі Кеджау – Кубок Європи, Словенія – 3 місце
Зантарая Георгій – Турнір Гран-Прі, Угорщина – 3 місце
Макуха Віктор – Кубок Європи, Угорщина – 3 місце

 2014-2015 навчальний рік

Діденко Владислав – Кубок Європи, Словакія – 2 місце
Макуха Віктор – Чемпіонат Європи, Румунія -2 місце
Макуха Віктор – Чемпіонат України – 1 місце
Діденко Владислав – Чемпіонат України – 1 місце
Діброва Владислав – Чемпіонат України – 2 місце
Храмова Юлія – Чемпіонат України – 3 місце
Толкач Денис – Чемпіонат України – 3 місце
Діброва Владислав – Відкритий Континентальний Кубок, Естонія – 2 місце
Гевондян Шушана – Відкритий Континентальний Кубок, Естонія – 2 місце
Кіндзерська Ірина – Турнір Гран-Прі, Казахстан – 2 місце
Ньябалі Кеджау – Турнір Гран-Прі, Казахстан – 3 місце
Кіндзерська Ірина – Турнір Гран-Прі, Узбекистан – 2 місце
Кіндзерська Ірина – Чемпіонат України – 1 місце
Храмова Юлія – Чемпіонат України – 2 місце
Гевондян Шушана – Чемпіонат України – 3 місце
Чепуріна Светлана – Чемпіонат України – 3 місце
Ньябалі Кеджау – Чемпіонат України – 3 місце
Диброва Владислав – Чемпіонат України – 2 місце
Кощавцев Віктор – Чемпіонат України – 2 місце
Макуха Віктор – Чемпіонат України – 2 місце
Кіндзерська Ірина – Турнір Гран-Прі, Корея – 3 місце
Кіндзерська Ірина – ХІІ літня Універсіада – 2 місце
Гевондян Шушана – ХІІ літня Універсіада – 1 місце
Толкач Денис – ХІІ літня Універсіада – 1 місце
Храмова Юлія – ХІІ літня Універсіада – 1 місце
Макуха Іванна – ХІІ літня Універсіада – 1 місце
Савицький Антон – ХІІ літня Універсіада – 3 місце
Макуха Віктор – Відкритий кубок України – 1 місце
Діброва Владислав – Відкритий кубок України – 2 місце
Савицький Антон – Відкритий кубок України – 3 місце
Ньябалі Кеджау – Інтер-ліга, Словакія – 1 місце
Діброва Владислав – Інтер-ліга, Словакія – 1 місце
Ньябалі Кеджау – Єкстра-ліга, Словакія – 2 місце
Діброва Владислав – Єкстра-ліга, Словакія – 2 місце
Гевондян Шушана – Відкритий Континентальний Кубок, Білорусь – 1 місце
Ньябалі Кеджау – Відкритий Континентальний Кубок, Білорусь – 3 місце
Ньябалі Кеджау – І Європейські Ігри,Азербайджан – 3 місце
Зантарая Георгій – І Європейські Ігри,Азербайджан – 3 місце
Толкач Денис – Всемірна Універсіада, Корея – 3 місце

Дзюдо 2015-2016

Макуха Віктор – Чемпіонат Європи U-21 Австрія, Оберварт 18-20.09.15(3)

Савицький Антон – Чемпіонат України U-23, Черкаси, 23-25.09.15 (1)

Макуха Віктор – Чемпіонат України U-23, Черкаси, 23-25.09.15 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат України U-23, Черкаси, 23-25.09.15 (2)

Лесюк Артем – Чемпіонат України, Київ, 07-10.10.15 (2)

Гриценко Олена – Чемпіонат України, Київ, 07-10.10.15 (2)

Савицький Антон – Чемпіонат України, Київ, 07-10.10.15 (2)

Кіндзерська Ірина – Чемпіонат України, Київ, 07-10.10.15 (2)

Кіндзерська Ірина – Міжнародний турнір “Grand Slam”, Франція, Париж, 17-18.10.15, (3)

Макуха Віктор – Чемпіонат світу U-21, ОАЄ, Абу-Дабі, 23-27.10.15 (3)

Кіндзерська Ірина – Турнір Гран-Прі, Південна Корея, Чейджу, 26-28.11.15 (3)

Кіндзерська Ірина – Турнір Гран-Прі, Японія, Токіо, 05-6.12.15 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат України (U-21), Київ, 22-25.03.16 (1)

Гасюк Леонід – Чемпіонат України (U-21), Київ, 22-25.03.16 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат Європи (U-18), Литва,Каунас, 08-09.05.16 (1)

Гасюк Леонід – Чемпіонат Європи (U-18), Литва,Каунас, 08-09.05.16 (3)

Кіндзерська Ірина – Гран-Прі, Будапешт, Угорщина, 25-26.06.16 (3)

Савицький Антон – Гран-Прі, Будапешт, Угорщина, 25-26.06.16 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат Європи U21, Гдиня, Польща, 16-17.07.16 (1)

Бабенко Олексій – Кубок Європи серед юніорів,20-21.08.2016р.,Плоешти,Румунія (2)

Дзюдо 2016-2017

Лесюк Артем – Чемпіонат України (U-23), 27-29.09.16, Харьків (1)

Хрящевськая Ірина – Чемпіонат України (U-23), 27-29.09.16, Харьків (1)

Мишалов Сергій – Чемпіонат України (U-23), 27-29.09.16, Харьків (3)

Бабенко Олексій – Чемпіонат України (U-23), 27-29.09.16, Харьків (2)

Кіндзерська Ірина – Чемпіонат України (U-23), 27-29.09.16, Харьків (1)

Чернишов Юрій – Кубок федерації Києва з дзюдо, 14-16.10.16 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат України, Київ, 18-10.11.16 (2)

Хрящевськая Ірина – Чемпіонат України, Київ, 18-10.11.16 (1)

Мишалов Сергій – Чемпіонат України, Київ, 18-10.11.16 (3)

Кіндзерська Ірина – Чемпіонат України, Київ, 18-10.11.16 (2)

Гевондян Шушана – Чемпіонат України, Київ, 18-10.11.16 (1)

Гасюк Леонід – Чемпіонат України (U-21), Луцьк, 21-24.03.17 (1)

Хрящевська Ірина – Чемпіонат України (U-21), Луцьк, 21-24.03.17 (1)

Мишалов Сергій – Чемпіонат України (U-21), Луцьк, 21-24.03.17 (2)

Храновський Андрій – Чемпіонат України (U-21), Луцьк, 21-24.03.17 (2)

Бабенко Олексій – Чемпіонат України (U-21), Луцьк, 21-24.03.17 (3)

Гасюк Леонід – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (3)

Хрящевська Ірина – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (3)

Мишалов Сергій – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (2)

Храновський Андрій – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (3)

Савицький Антон – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (2)

Макуха Віктор – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (1)

Лесюк Артем – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (1)

Толкач Денис – ХІІІ літня Універсіада України, Cуми, 24-27.04.17 (3)

Хрящевська Ірина – Кубок Європи, Каунас, Литва, 12.05-15.05.17 (3)

Бабенко Олексій – Кубок Європи, Каунас, Литва, 12.05-15.05.17 (3)

Лесюк Артем – Чемпіонат України (U-23), Днепро, 18-19.05.17 (1)

Савицький Антон – Чемпіонат України (U-23), Днепро, 18-19.05.17 (1)

Бабенко Олексій – Чемпіонат України (U-23), Днепро, 18-19.05.17 (3)

Савицький Антон – Відкритий континентальний кубок, Бухарест, Румунія,03-04.06.17(3)

Гасюк Леонід – Кубок Європи (U-21), Польща, Гдиня, 05-09.07.17 (2)

Савицький Антон – Чемпіонат Європи, Мінськ, Беларусь, 22-23.07.17 (3)

Гасюк Леонід – Кубок Європи, Арад, Румунія, 19-20.08.17 (3)