Спортивні досягнення

2011-2012 навчальний рік

  1. Кречун Сергій – Міжнародний турнір – 1 місце
  2. Стаднік АндрійХVІІІ Київський міжнародний турнір – 1 місце
  3. Олійник Павло – Міжнародний турнір “Чорне море” – 3 місце
  4. Лавренюк Юлія – Чемпіонат Європи , Хорватія – 3 місце
  5. Ганна Урода – Чемпіонат України – 1 місце
  6. Пульковська Наталія – Турнір Нікіфорова -1 місце
  7. Ганна Урода – Чемпіонат Європы, Польща – 3 місце

2012-2013 навчальний рік 

  1. Пульковська Наталія – Гран-Прі, Азербайджан – 2 місце
  2. Олійник Павло – Кубок Спілки вірмен – 2 місце
  3. Олійник Павло – Міжконтинентальний Кубок, Росія – 3 місце
  4. Шулепа Григорій – Чемпіонат України – 3 місце
  5. Корольчук  Оля – Чемпіонат України – 3 місце
  6. Лавренюк Юлия – Чемпіонат України – 3 місце
  7. Корольчук Ольга – Кубок України – 3 місце
  8. Литвинчук Любомир – Кубок України – 2 місце
  9. Олійник Павло – Кубок України – 1 місце
  10. Кутей Гліб – Кубок України – 2 місце
  11. Кречун Сергій – Кубок України – 3 місце
  12. Олійник Павло – ХІХ Київський міжнародний турнір – 3 місце
  13. Ганна Урода – Відкритий чемпіонат Польщі – 1 місце
  14. Корольчук Ольга – Відкритий чемпіонат Польщі – 2 місце
  15. Рочняк Дмитро – Міжнародний турнір на призи О. Медвідя, Бєларусь – 2 місце
  16. Сагалюк Любомир – Міжнародний турнір на призи О. Медвідя, Бєларусь – 3 місце
  17. Олійник Павло – Чемпіонат Європи, Грузія – 1 місце
  18. Сагалюк Любомир – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  19. Корольчук Ольга – ХІ літня Універсіада – 2 місце
  20. Урода Ганна – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  21. Кутей Гліб – ХІ літня Універсіада – 3 місце
  22. Литвинчук Любомир – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  23. Лавренюк Юлія – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  24. Пульковська Наталія – ХІ літня Універсіада – 2 місце
  25. Урода Ганна – Чемпіонат України – 1 місце
  26. Литвинчук Олег – Турнір «Чорне море» – 3 місце
  27. Сагалюк Любомир – Турнір «Чорне море» – 3 місце

2013-2014 навчальний рік

  1. Радулов Семен – Чемпіонат України – 1 місце
  2. Олійник Павло – Чемпіонат України – 2 місце
  3. Сагалюк Любомир – Чемпіонат України – 3 місце
  4. Пульковська Наталія – Чемпіонат України – 2 місце
  5. Олійник Павло –ХХVII Всесвітня Універсіада, Росія – 2 місце
  6. Олійник Павло – Чемпіонат світу, Угорщина -3 місце
  7. Радулов Семен – Відкритий Всеукраїнський турнир пам’яті МС СРСР О.Саакяна -2 місце
  8. Лавренюк Юлія – Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті О.Онищука – 2 місце
  9. Пульковська Наталія – Чемпіонат Європи, Фінляндія – 2 місце
  10. Радулов Семен – Турнір «Чорне море» – 1 місце
  11. Рочняк Дмитро – Турнір «Чорне море» – 1 місце
  12. Радулов Семен – Міжнародний турнир, Італія – 2 місце
  13. Рочняк Дмитро – Кубок Кунаєва, Казахстан – 3 місце
  14. Лівач Оксана – Чемпіонат світу, Словакія – 2 місце

2014-2015 навчальний рік

  1. Урода Ганна – Міжнародний кубок Польщі – 1 місце
  2. Урода Ганна – Кубок України – 2 місце
  3. Кусяк Іван – Кубок України – 2 місце
  4. Радулов Семен – Кубок України – 3 місце
  5. Сагалюк Любомир – Кубок України – 1 місце
  6. Рочняк Дмитро – Кубок України – 3 місце
  7. Кусяк Іван – Чемпіонат України – 1 місце
  8. Шулепа Григорій – Чемпіонат України – 2 місце
  9. Кречун Сергій – Чемпіонат України – 3 місце
  10. Горішна Лілія – Чемпіонат України – 1 місце
  11. Урода Ганна – Чемпіонат України – 3 місце
  12. Кусяк Іван – Чемпіонат Європи, Польща – 3 місце
  13. Горішна Лілія – Чемпіонат Європи, Польща – 1 місце
  14. Горішна Лілія – Чемпіонат України – 1 місце
  15. Радулов Семен – Чемпіонат України – 3 місце
  16. Лівач Оксана – Чемпіонат України – 1 місце
  17. Урода Ганна – Чемпіонат Польщі – 1 місце
  18. Кусяк Іван – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 2 місце
  19. Радулов Семен – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 1 місце
  20. Сагалюк Любомир – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 2 місце
  21. Лівач Оксана – Молодіжний чемпіонат Європи, Туреччина – 3 місце
  22. Лівач Оксана – Чемпіонат Світу, Бразилія – 3 місце

Вільна боротьба 2015-2016

Кіт Татяна – Чемпіонат світу, США, Лас-Вегас, 03-13.09.15 (3)

Марчук Олександр – Турнір «Тернове поле», Тернопіль, 9-11.10.15(2)

Кіт Татяна – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,16-17.10.15, (1)

Лавренчук Тетяна – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,16-17.10.15, (1)

Кіт Татяна – Кубок Європейських націй, Росія, Москва, 06-07.11.15 (2)

Лавренчук Тетяна – Кубок Європейських націй, Росія, Москва, 06-07.11.15 (2)

Джелема Артем – Кубок України, Бровари, 04-5.12.15 (3)

Кусяк Іван – Кубок України, Бровари, 04-5.12.15 (1)

Радулов Семен – Кубок України, Бровари, 04-5.12.15 (3)

Сагалюк Любомир – Кубок України, Бровари, 04-5.12.15 (2)

Семків Ілона – Чемпіонат України, Київ, 26-29.01.16 (1)

Горішна Лілія – Чемпіонат України, Київ, 26-29.01.16 (1)

Кіт Тетяна – Чемпіонат України, Київ, 26-29.01.16 (1)

Урода Ганна – Чемпіонат України, Київ, 26-29.01.16 (2)

Радулов Семен – ХХ Київський міжнародний турнір, 13-14.02.16 (1)

Сагалюк Любомир – ХХ Київський міжнародний турнір, 13-14.02.16 (2)

Горішна Лілія – ХХ Київський міжнародний турнір, 13-14.02.16 (2)

Кіт Тетяна – ХХ Київський міжнародний турнір, 13-14.02.16 (1)

Радулов Семен – Чемпіонат Європи, Рига, Латвія, 8-13.03.16 (3)

Кіт Тетяна – Чемпіонат Європи, Рига, Латвія, 8-13.03.16 (2)

Cемків Ілона – Чемпіонат Європи (U-23), Русе, Болгарія,  29-03.04.16 (3)

Кіт Тетяна – Чемпіонат Європи (U-23), Русе, Болгарія,  29-03.04.16 (1)

Горішна Лілія – Чемпіонат Європи (U-23), Русе, Болгарія,  29-03.04.16 (2)

Лівач Оксана – Чемпіонат України серед юніорів, Біла Церква,19-22.04.16 (1)

Кіт Тетяна – ІІ відбірковий турнір до ОІ з вільної боротьби Туреччина, Стамбул, 06-08.05.16 (3)

Урода Ганна – Чемпіонат України, Хмельницький, 11-12.05.16 (2)

Лавренюк Юлія – Чемпіонат України, Хмельницький, 11-12.05.16 (3)

Лівач Оксана – Чемпіонат України, Хмельницький, 11-12.05.16 (1)

Семків Ілона – Чемпіонат України, Хмельницький, 11-12.05.16 (3)

Кіт Тетяна – Open Poland, Варшава, 18-19.06.16 (1)

Лівач Оксана – Чемпіонат Європи, Бухарест, Румунія, 21-26.06.16 (1)

Вільна боротьба 2016-2017

Лівач Оксана – Чемпіонат Світу,31.08-04.09.16, Макон, Франція,(3)

Мишалов Сергій – Чемпіонат м Київа (U-23), 11.09.16 (1)

Хрящевськая Ірина – Чемпіонат м Київа (U-23), 11.09.16 (1)

Горішна Лілія – Міжнародний турнір, 16-18.09.16, Превідза, Словаччина, (1)

Радулов Семен – Міжнародний турнір, Кемерово, Росія, 21-24.09.16 (3)

Радулов Семен – ІХ Меморіал Д.Коркіна, 01-02.10.16, Якутськ, Росія (3)

Кіт Тетяна – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,14-15.10.16, (1)

Горішна Лілія – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,14-15.10.16, (2)

Семків Ілона – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,14-15.10.16, (1)

Лівач Оксана – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, Хмельницький,14-15.10.16, (2)

Горішна Лілія – Кубок Європейських Націй, Румунія, Бухарест, 16-19.11.16 (3)

Лавренчук Тетяна – Кубок Європейських Націй, Румунія, Бухарест, 16-19.11.16 (3)

Семків Ілона – Кубок Європейських Націй, Румунія, Бухарест, 16-19.11.16 (3)

Лівач Оксана – Кубок України, Бровари, 25.11.16 (1)

Горіша Лілія – Кубок України, Бровари, 25.11.16 (1)

Кусяк Іван – Чемпіонат України, Бровари,23-25.11.16 (2)

Джелема Артем – Чемпіонат України, Бровари,23-25.11.16 (3)

Кіт Тетяна – Голден Гран-Прі, Баку, Азербайджан, 22-25.11.16 (3)

Радулов Семен – Клубний чемпіонат світу, Харьків, 28.11 01.12.16 (3)

Кіт Тетяна – Чемпіонат України (U-23), 8-10.02.17, Хмельницький (1)

Семків Ілона – Чемпіонат України (U-23), 8-10.02.17, Хмельницький (1)

Горішна Лілія – Чемпіонат України (U-23), 8-10.02.17, Хмельницький (1)

Лівач Оксана – Чемпіонат України (U-23), 8-10.02.17, Хмельницький (3)

Горішна Лілія – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(2)

Кіт Тетяна – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(3)

Лівач Оксана – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(3)

Семків Ілона – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(3)

Радулов Семен – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(3)

Кусяк Іван – Всеукраїнський турнір з вільної боротьби , Харьків, 18-19.03.17 (1)

Сагалюк Любомир – Всеукраїнський турнір з вільної боротьби , Харьків, 18-19.03.17 (3)

Джелема Артем – Всеукраїнский турнір Оніщука, Хмельницький, 18-19.03.17 (1)

Горішна Лілія – Чемпіонат Європи, Сомбатгєй, Угорщина, 28.03-03.04.17 (1)

Кіт Тетяна – Чемпіонат Європи, Сомбатгєй, Угорщина, 28.03-03.04.17 (1)

Семків Ілона – Чемпіонат Європи, Сомбатгєй, Угорщина, 28.03-03.04.17 (3)

Джелема Артем – Чемпіонат України серед юніорів, Івано-Франківськ, 7-10.04.17 (1)

Лівач Оксана – Чемпіонат України серед юніорів, Івано-Франківськ, 7-10.04.17 (1)

Семків Ілона – Чемпіонат Європи, Новий Сад, Сербія, 01.05-08.05.17, (2)

Расуєв Рустам – Міжнародний турнір «Чорне море», Одеса, 09.05.17 (3)

Лівач Оксана – Міжнародний турнір, Бухарест, Румунія, 12-15.05.17 (1)

Джелема Артем – Міжнародний турнір, Бухарест, Румунія, 12-15.05.17 (3)

Радулов Семен – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (1)

Расуєв Рустам – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (3)

Лівач Оксана – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (1)

Кіт Тетяна – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (1)

Семків Ілона – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (1)

Урода Ганна – ХІІІ літня Універсіада України, Хмельницький, 17-19.05.17 (2)

Лівач Оксана – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (1)

Кіт Тетяна – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (1)

Семків Ілона – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (3)

Радулов Семен – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (1)

Сагалюк Любомир – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (1)

Кусяк Іван – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (3)

Лівач Оксана – Чемпіонат Європи (U-21), Німеччина, Дортмунд,02-04.07.17(1)

Кіт Тетяна – Турнір Open Poland, Варшава, 06-08.07.17(1)

Сагалюк Любомир – Міжнародний турнір Корніану та Сімона, Румунія, 21-23.-7.17 (1)

Греко-римська боротьба 2015-2016

Савета Евгеній – Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби, Миколаїв, 25-27.09.15 (1)

Савета Євгеній – Кубок України, Черкаси, 02-4.12.15 (1)

Савета Євгеній – Чемпіонат України, Миколаїв, 30-31.01.16 (3)

 

Греко-римська боротьба 2016-2017

Савета Євгеній – Чемпионат Украины 5-6.09.16 Запорожье (1)

Савета Євгеній – Командный чемпионат Украины 20-21.09.16. Белая церковь (2 личное, 3 командное)

Савета Євгеній – Командный чемпионат Украины 20-21.09.16. Белая церковь (2 личное, 3 командное)

Савета Євгеній – Чемпіонат України, 12.10.16, Запоріжжя (1)

Савєта Евгеній – Кубок Європейських Націй, Румунія, Бухарест, 16-19.11.16 (3)

Савета Євгеній – XXІ Київський міжнародний турнір, 02-04.03.17(3)

Савета Євгеній – ХІІІ літня Універсіада України, Миколаїв, 31-02.04.17 (1)

Савета Євгеній – Турнір Дан Колов – Нікола Петров, Русе, Болгарія, 7-10.04.17 (3)

Савета Євгеній – Чемпіонат України, Житомир, 07-09.06.17 (2)

 

Бойове самбо 2015-2016

Марчук Олександр – Чемпіонат Європи з бойового самбо, Міхоловіце, Словакія, 24-25.09.15(2)

Марчук Олександр- Чемпіонат України з бойового самбо, 3-4.10.15, Ірпінь (2)

Марчук Олександр – VI Чемпіонат Україны по Комбат Дзю-Дзюцу, Біла-Церква, 19-20.03.2016, (1)

Марчук Олександр – Чемпіонат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу, 22-23.07.16, Спліт, Хорватія (2)

 

Бойове самбо 2016-2017

Марчук Олександр – Чемпіонат України з Хортингу, 25-26.03.2017 (1)

 

Фехтування 2015-2016

Горецький Іван-Сергій – Чемпионат Украины з фехтування, Миколаїв, 07-09.10.15 (6, командне 2)

Горецький Іван-Сергій – Кубок світу з фехтування, Словенія, Братислава, 26-29.11.15(1)

Горецький Іван-Сергій – Чемпіонат України з фехтування, Київ, 16-17.02.16 (3), коман (1)

 

Сумо 2016-2017

Семикрас Святослав – ІІ Всеукраїнські Студентські Ігри, Київ, 30.09.16 (1)

Семикрас Святослав – Кубок України, Харьків, 21-23.10.16 (1)

Семикрас Святослав – Львівський міжнародний турнір з сумо, 19-20.11.16 (1)

Семикрас Святослав – Чемпіонат України серед студентів, 10-11.12.16, Харьків (1)

 

Самбо 2015-2016

Храмова Юлія – Чемпіонат України з самбо серед юніорів, 8-11.09.16, Київ, (1)

Храмова Юлія – Чемпіонат світу, 09-12.10.16, Плоешти, Румунія (1)

Храмова Юлія – Чемпіонат України серед студентів, Харьків, 28-30.10.16 (1)

Храмова Юлія – Чемпіонат Світу серед студентів, Нікосія, Кіпр, 09-10.12.16 (1)

Гасюк Леонід – ХІІІ літня Універсіада України, Харьків, 02-06.05.17 (3)