Спортивні досягнення

2011-2012 навчальний рік

  1. Кречун Сергій – Міжнародний турнір – 1 місце
  2. Стаднік АндрійХVІІІ Київський міжнародний турнір – 1 місце
  3. Олійник Павло – Міжнародний турнір “Чорне море” – 3 місце
  4. Лавренюк Юлія – Чемпіонат Європи , Хорватія – 3 місце
  5. Ганна Урода – Чемпіонат України – 1 місце
  6. Пульковська Наталія – Турнір Нікіфорова -1 місце
  7. Ганна Урода – Чемпіонат Європы, Польща – 3 місце

2012-2013 навчальний рік 

  1. Пульковська Наталія – Гран-Прі, Азербайджан – 2 місце
  2. Олійник Павло – Кубок Спілки вірмен – 2 місце
  3. Олійник Павло – Міжконтинентальний Кубок, Росія – 3 місце
  4. Шулепа Григорій – Чемпіонат України – 3 місце
  5. Корольчук  Оля – Чемпіонат України – 3 місце
  6. Лавренюк Юлия – Чемпіонат України – 3 місце
  7. Корольчук Ольга – Кубок України – 3 місце
  8. Литвинчук Любомир – Кубок України – 2 місце
  9. Олійник Павло – Кубок України – 1 місце
  10. Кутей Гліб – Кубок України – 2 місце
  11. Кречун Сергій – Кубок України – 3 місце
  12. Олійник Павло – ХІХ Київський міжнародний турнір – 3 місце
  13. Ганна Урода – Відкритий чемпіонат Польщі – 1 місце
  14. Корольчук Ольга – Відкритий чемпіонат Польщі – 2 місце
  15. Рочняк Дмитро – Міжнародний турнір на призи О. Медвідя, Бєларусь – 2 місце
  16. Сагалюк Любомир – Міжнародний турнір на призи О. Медвідя, Бєларусь – 3 місце
  17. Олійник Павло – Чемпіонат Європи, Грузія – 1 місце
  18. Сагалюк Любомир – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  19. Корольчук Ольга – ХІ літня Універсіада – 2 місце
  20. Урода Ганна – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  21. Кутей Гліб – ХІ літня Універсіада – 3 місце
  22. Литвинчук Любомир – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  23. Лавренюк Юлія – ХІ літня Універсіада – 1 місце
  24. Пульковська Наталія – ХІ літня Універсіада – 2 місце
  25. Урода Ганна – Чемпіонат України – 1 місце
  26. Литвинчук Олег – Турнір «Чорне море» – 3 місце
  27. Сагалюк Любомир – Турнір «Чорне море» – 3 місце

2013-2014 навчальний рік

  1. Радулов Семен – Чемпіонат України – 1 місце
  2. Олійник Павло – Чемпіонат України – 2 місце
  3. Сагалюк Любомир – Чемпіонат України – 3 місце
  4. Пульковська Наталія – Чемпіонат України – 2 місце
  5. Олійник Павло –ХХVII Всесвітня Універсіада, Росія – 2 місце
  6. Олійник Павло – Чемпіонат світу, Угорщина -3 місце
  7. Радулов Семен – Відкритий Всеукраїнський турнир пам’яті МС СРСР О.Саакяна -2 місце
  8. Лавренюк Юлія – Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті О.Онищука – 2 місце
  9. Пульковська Наталія – Чемпіонат Європи, Фінляндія – 2 місце
  10. Радулов Семен – Турнір «Чорне море» – 1 місце
  11. Рочняк Дмитро – Турнір «Чорне море» – 1 місце
  12. Радулов Семен – Міжнародний турнир, Італія – 2 місце
  13. Рочняк Дмитро – Кубок Кунаєва, Казахстан – 3 місце
  14. Лівач Оксана – Чемпіонат світу, Словакія – 2 місце

2014-2015 навчальний рік

  1. Урода Ганна – Міжнародний кубок Польщі – 1 місце
  2. Урода Ганна – Кубок України – 2 місце
  3. Кусяк Іван – Кубок України – 2 місце
  4. Радулов Семен – Кубок України – 3 місце
  5. Сагалюк Любомир – Кубок України – 1 місце
  6. Рочняк Дмитро – Кубок України – 3 місце
  7. Кусяк Іван – Чемпіонат України – 1 місце
  8. Шулепа Григорій – Чемпіонат України – 2 місце
  9. Кречун Сергій – Чемпіонат України – 3 місце
  10. Горішна Лілія – Чемпіонат України – 1 місце
  11. Урода Ганна – Чемпіонат України – 3 місце
  12. Кусяк Іван – Чемпіонат Європи, Польща – 3 місце
  13. Горішна Лілія – Чемпіонат Європи, Польща – 1 місце
  14. Горішна Лілія – Чемпіонат України – 1 місце
  15. Радулов Семен – Чемпіонат України – 3 місце
  16. Лівач Оксана – Чемпіонат України – 1 місце
  17. Урода Ганна – Чемпіонат Польщі – 1 місце
  18. Кусяк Іван – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 2 місце
  19. Радулов Семен – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 1 місце
  20. Сагалюк Любомир – Відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» – 2 місце
  21. Лівач Оксана – Молодіжний чемпіонат Європи, Туреччина – 3 місце
  22. Лівач Оксана – Чемпіонат Світу, Бразилія – 3 місце